Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem mondta még a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem mondta még a barátom, hogy szép vagy. Miért?

Figyelt kérdés

olyant szokott mondani, hogy "de csini vagy" de hogy szép vagy azt még nem hallottam tőle.

Tegnap direkt kicsit jobban kiöltöztem (+kis smink és ékszer) nem annyira jellemző. Erre amikor meglát néz és megjegyzi ki van "Ki van festve a szemed?" én erre mi nem tetszik? erre ő de tetszik.

Rákérdezzek, hogy szépnek talál e? Mert jó lenne tudni.


Amúgy egyéb info:

-6 hónapja vagyunk együtt

-a kapcsolatunk szerintem ezt leszámítva nagyon jó.

-becézni, kedveskedni szokott

-együtt még nem élünk,


Jól esne, na ha egyszer mondaná, nem kell naponta. Amúgy nagy általánosságban mások és én is átlagos csajnak látom magam. Alakom jó, arcom sem csúnya. Szóval nem tudom.

Lehet, olyan hogy szeret meg minden de nem tart szépnek?

28/L


2016. ápr. 21. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, nem tetszel neki annyira, mint gondolod.


Másik eset, hogy nem erről van szó, csak nem tudja, hogy neked fontos lenne ez a dicséret.


Nos, ezt tőle kell megkérdezned, itt egzakt választ nem fogsz kapni.

2016. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mondja? Hidd el, a csininek is ez a lényege. De ha neked ennyire fontos, beszélj vele erről. Kommunikáció, kommunikáció...
2016. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Mert biztos nem vagy szép :-P
2016. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Dante: Azt honnan tudhatom, hogy nem tetszem neki annyira mint gondolom? Mik ennek a jelei?


Amikor azt mondja, "hú de csini vagy, akkor azt látom, hogy úgy is gondolja",. De sokak szerint aki csinos az ugye nem feltétlen szép is. ha jól tudom.


Mi álljak elé és kérdezzek rá: " Szívem szerinted én szép vagyok? vagy hogyan?

2016. ápr. 21. 10:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudja, hogy te szó szerint ezt akarod hallani, ennyi az egész.

Neki a "de csini vagy" pont ugyanez.

Egyébként ha nem tetszenél neki külsőre, nem lennétek együtt fél éve, és egyáltalán nem bókolna neked.

Azt hogy mennyire tart vonzónak, a viselkedéséből is simán le tudod szűrni. Mondjuk ha kicsit hozzábújsz, belecsókolsz a nyakába, és máris kiáll a nadrágja. :)


Más szavakat használ, nem azt amit te. Nem kell ebből problémát gyártani.



Egyébként: lehet, hogy azt már túl soknak tartotta, mikor kisminkelted magad, azért nem érted el az elvárt hatást. Gondolom neki természetes megjelenéssel tetszel. Örülj neki. :)

2016. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Es te 28 eves vagy? Biztos vagy ebben? Mert a kerdest olvasva nagyjabol 16-ot tippeltem. Nem, a baratod csunyanak tart es undorodik toled. Pontosan ezert van veled :D. Viselkedj mar ugy mint egg felnott, magabiztos no... jezus ereje.
2016. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó. Lehet egy kicsit gyerekesnek tűnik.


Szóval akkor ha a jelek és a viselkedéséből arra következtetek, hogy vonzódik hozzám, bújik, ölelget, sokszor ad puszit akkor szépnek talál függetlenül attól, hogy ezt így mondja e nekem?

2016. ápr. 21. 10:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de nekem is az jutott eszembe, hogy borzalmasan gyerekesen viselkedsz.

Ahogy korábban írtam, ha ezeket a szavakat várod el tőle, akkor mondd el neki. Hogy hogyan? Például: "sokszor megdicsérsz, hogy csinos vagyok, de ebben nem érzem azt, hogy ténylegesen szépnek is találsz. Az arcomat, szememet, úgy összességében annak látnál. Feleslegesen aggódom?"

Mondjuk én fiatalabb vagyok nálad, de nem vetemednék ilyesmire. Párom sokat bókol, kedvesen viselkedik velem. Ez bőven elég, hogy tudjam, vonzónak talál. Nem várok el bizonyos szavakat, kifejezéseket, csak figyelem és értékelem a kedves gesztusait. De tudod mi volt a legnagyobb bók, amit kaptam tőle? Hogy én vagyok az első olyan barátnője, akinek valóban a személyiségébe szeretett bele. Szépnek tart, de nem amiatt van velem. Ahelyett, hogy folyton a külsőd miatt aggódsz feleslegesen, inkább engedd el magad. Szeresd, tedd boldoggá, élvezd, ahogy ő tesz téged azzá, érezd jól magad vele. Csak felesleges feszkót keltesz ezekkel a gondolatokkal. Kergesd őket messzire.

2016. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Dante: Azt honnan tudhatom, hogy nem tetszem neki annyira mint gondolom? Mik ennek a jelei?"


@Kérdező


Erre nincs egzakt válaszom. Mindenesetre az biztos, hogy rendkívül furcsa, hogy 6 hónap alatt egyszer sem mondta még, hogy szép vagy.


Mert igen, én a magam részéről azt gondolom, hogy a "szép" és a "csinos" szavak nem szinonimák, hanem rokon értelműek, de mégis egymással ellentétesek. Csinos lehet egy nő akkor, ha jó az alakja, és megfelelő szexuális kisugárzása van, de ettől még biztos, hogy szép. Más nő viszont szó szerint szép, mert az arcvonásai tökéletesek.


Ettől függetlenül, ha nem vagy a pasid esete, még nem kell félned. Hiszen ugye nem minden a külsőn múlik?

2016. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom nem őrülsz meg magadtól? Kérdező, amíg a barátod farka feláll rád, és meg akar dugni, addig mindegy, hogy mondd e bármit is, biztos tetszel neki...
2016. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!