Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosabb vagyok, mint valaha. Hogyan lépjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt élek a párommal, de nem érzem magam boldognak. Vannak hullámvölgyek, valamikor jó, de mindig arra jutok, hogy valami nem működik, mert nem érzem magam jól. Ebben közrejátszik, hogy a családomban is nagyon sok a probléma, amiről mindről tudok, és már teljesen besokalltam. Az elején minden szép volt, de mostanában nagyon gondterhelt vagyok. Sok minden szakad a vállamra, főiskola, a családom problémái, és hiába mondom a páromnak, csak vitatkozások árán tudom elérni, hogy mozduljunk ki valahová, mert én már ezt nem bírom. Ha a közös jövő tervezéséről beszélek, el akarok menni, akkor sem érzem részéről a nagy támogatást, mert szerinte jó, ahogy most vagyunk. Közben jön az ő szülei részéről az elvárás, hogy miért nem mentünk el hozzájuk pl. egy hétvégén, pedig ők is ugyanúgy el tudnának jönni, és már nagyon besokalltam. Nem akarok senkinek sem megfelelni már... de akkor meg fel van emlegetve, hogy miért nem úgy állunk mi hozzájuk, úgy érzem elfáratam, kiégtem. 26 éves vagyok, és nem tudok már sok mindennek örülni. Kettőnkre nincs időnk, ő ha hazajön, leül a számítógépe elé, és ha mondom, akkor ne hisztizzek, meg már unalmas, hogy mindig ezt hajtom, pedig komolyan beszélek, de nem veszi annak, és most már nem is bírom. Elegem van, hogy mindenkinek a problémájáról tudnom kell, meg kell oldani, magamra meg semmi időm nincs.


Nem tudom merre kellene lépnem, mit csináljak, de tudom, hogy így nem maradhatok.


2016. ápr. 22. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz ezentul magaddal és azzal hogy boldog legyél.Ha ezt máshonnan vagy mástól kapod meg akkor onnan.Kicsit önzőnek kell lenni.

A párod meg ha azzal jön hogy hisztizel akkor ott kéne hagynod.

2016. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel. én is átmentem ezen.


vagy rövidtávon megjavul ettől a helyzet, vagy szakítás. de szerintem egy hideg kapcsolatban ennek a kockázata is vállalható.

2016. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem emlékeztet ez egy párkapcsolatra.

Az elején még viselkedett, most meg úgy érzi, megszerzett, rendben van, lehet lazulni.

Ő valójában ilyen unalmas, cinikus ember, aztán ki tudja még eg y fél év múlva hova aláz még

2016. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülye egy helyzet,vele élsz és nulla támogatás a részéről.minek vagy vele? tudod is érzed is,hogy nem jó és mégis kínlódsz. kár az időért és a belefektetett energiáért. foglalkozz egy kicsit magaddal,ha van valami mozgásforma azt csináld,az edzés jót tesz testileg-szellemileg,kicsit feldob és átgondolhatod ezt a kapcsolatodat.
2016. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trueibiza válasza:
Ha nem vagy boldog keress mást, a változatosság mindig felfrissít. Miért erőlteti mindenki azt ami nem akar menni?
2016. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!