Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek valaha sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha sikerül túllépném a megcsaláson?

Figyelt kérdés

Próbálom leírni röviden, de nehéz..

3 évvel ezelőtt megcsalt a párom egy 14 évvel idősebb, nős férfival. A kapcsolatuk közel egy évig tartott. Mikor kiderült megszakította a kapcsolatot és őszintén megbánta. Kérte, hogy maradjak vele, én is ézt szerettem volnw, mert van egy gyönyörű kisfiunk. Telnek múlnak a napoolk, időközben született két kislányunk is.

Nagyon szeretem a feleségem, a családom, de azóta nem találom a helyem, nincs nap, hogy ne jutna eszembe a múlt, ném tudok boldog lenni önfeledten.


Ti hasonló helyzetben mit tennétek, túl lehet ezen lépni valaha?

Gyülölöm magam.

Köszönöm


2015. aug. 26. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha megcsalnak két választásod van.

1. nem fér bele- szétmenetek

2. megbocsátod - együtt maradtok


De ha a másodikat választod, akkor utána nem jogos tovább büntetni a másikat, őrlődni, hibáztatni, kételkedni, mert így mindkettőtökkel kib*szol.

2015. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na ez az. De nem érzem, hogy boldog lennék nélküle. Vagyis tökéletesen se vele se nélküle...
2015. aug. 26. 00:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Ui. Nem kételkedem. Ném is hánytorgatom a dolgot. Cl
2015. aug. 26. 00:23
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Csald meg te is utána majd jobban érzed magad. Persze ne mond el neki, mert ő azonnal kidobna.
2015. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki képes megbocsátani, van, aki nem. Te próbáltad, de nem vagy képes túllépni. Ez nem a te hibád. Nem mindenkinek megy.

Amit javasolni tudok, hogy ne emészd magad. Lépj le, fordulj szakemberhez, bármi, csak ne szopasd magad.

2015. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mumusan ***** válasza:
100%

Nem szabad a múltban ragadni. Hoztál egy döntést, azzal le is kellett volna zárni. Nézz előre, és ne hagyd hogy megkeserítse az életed.

Javaslom hogy tartsatok romantikus estéket, gyerekek nélkül. Vagy utazzatok el egy hétvégére kettesben. Fedezzétek fel egymást újra. Talán ha új közös, romantikus élményeitek lesznek, akkor majd elnyomják a múltat.

2015. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lapozz a sztorin, szó szerint. Adj egy határidőt magadnak, hogy hétfőtől tiszta lap, és TUDATOSAN! nem gondolsz a múltra, csak a jövőre. Ha mégis bevillan egy-egy rossz gondolat, máris hessentsd el, és a jövőre gondolj. Kontrolláld magad, és lépj túl, mert van 3 gyereked, nem ragadhatsz egy 3 évvel ezelőtti sztoriba.
2015. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Jók ezek a tanácsok.

Talán annyi még, hogy félélémben tart az is, hogy vajon ez meg fog ismétlődni?


Mi van, ha újra megkeresi a férfi, vajon most is így döntene?

2015. aug. 26. 13:47
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Szemen köpnek, és te mosolyogsz hozzá, van ám önértékelésed.

Én otthagytam a barátnőm. Ha gyerek lett volna akkor is mentem volna.


Aki egyszer megteszi, máskor is megfogja.

2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap volt csak túllépni egy részeg megcsaláson, pedig nem vagyok már kamaszkorú. Van aki nem tud túllépni, de azért elgondolkodnék, hogy mi lehet az oka. Valami önértékelési problémára gondolok, ami vagy megvolt a megcsalás előtt is, vagy akkor keletkezett. 3 év után mindenképp menj szakemberhez. Aztán vagy túl tudsz lépni segítséggel, vagy elválsz. De így ne maradj.
2015. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!