Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék benne újra bízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék benne újra bízni?

Figyelt kérdés

A párommal néhány hónapja vagyunk együtt. Mostanság elég sok volt a félreérthető szituáció a nőkkel kapcsolatban. Megcsalásról nincs szó (legalább is ilyet nem feltételezek), inkább flörtölgetések, amik nekem elég rosszul estek. Mintha egy bizalmi szint megszakadt volna bennem... Nem mondom neki, de kételyeim vannak, ha azt mondja, h elmegy ide-oda.

A héten is volt összetűzésünk a témával kapcsolatban. Egész nap mintha magamat kívülről láttam volna. Fel-alá mentem a lakásban, nem találtam a helyemet, akarva-akaratlanul is ritkán szóltam a páromhoz, mert olyannyira rosszul éreztem magam a viselkedése miatt, amit a szemem láttára művelt (fel-alá méregette a csajokat úgy, h mellette álltam)az előző este folyamán. Este már nem tudtam magamban tartani a feszültséget, a dühöt és a csalódást, eltörött a mécses és sírva mondtam neki, h mennyire rosszul esett a viselkedése. Mondta, h sajnálja, h mellettem nézegette a nőket, bocsánatot kért, de én ettől nem vagyok megnyugodva.. Szerintem érthető :( Azóta is szomorú vagyok, és ezzel azt sugallta nekem, h ha lenne lehetősége, akkor más nőre simán lecserélne. Vagy csak már az érzelmek dolgoznak bennem ilyen intenzíven, h ezt gondolom? Azóta nagyon rosszul alszom. Elkezdtem alva járni, ami rám SOHASEM volt jellemző! Forgolódok és nem tudom magamat kipihenni. Mit tegyek ? :(


2016. ápr. 22. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlzottan egy kapcsolatra fókuszálod az életed, egyrészt legyenek barátaid, nem azt mondom hogy lehetőségeid, de legyen terved arra ha elhagyna, hobbik stb, sajnos énis elég stresszes tipus vagyok fiu létemre, engem csak az nyugtatott meg ha mondjuk a bnőm ilyet csinált hogy más lányokkal beszélgettem, bár ez lehet hülye tanács meg minden nem akarok hülyeséget mondani. Persze nem találkák meg egyebek csak beszélgetés, ami éreztette velem hogy van más lehetőség, emellett legyen egy életed ami boldog kapcsolat nélkül is.
2016. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értelek :)

Azt szeretnéd ezzel mondani, h én is beszélgessek mindenkivel? Pasikkal? Vagy hogy érted? :) Ne haragudj, lehet én vagyok érthetetlen, de 2x elolvastam a kommentárodat, de nem tudom, h mire akarsz kilyukadni :) De köszi a választ!

2016. ápr. 22. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Komolyan, nem tudom, h mi lenne a legjobb. Napok óta olyan vagyok mint egy élőhalott, tanácstalan vagyok és félek, h most már félelemben fogok élni a kapcsolatban... Nem támaszkodok rá, de szeretem őt, ugyanakkor nem tudom mit kellene tennem, h összekapjam magam... Gondolkodtam, h szüneteltessük kicsit a dolgot, azaz 1-2 napig, h ne keressük egymást?! Nem tudom mi lenne a jó
2016. ápr. 22. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már pár hónap után itt tartotok, akkor annak úgyse lesz jó vége.


Javaslok egy őszinte beszélgetést, aztán annak tükrében dönthetsz a továbbiakról.

38n

2016. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!