Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszel abban, hogy te benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy te benne leszel abban a pár %-ban, akit nem csalnak majd meg? Avagy megéri bízni és hinni és összekötni az életed egyetlen emberrel?

Figyelt kérdés

lehetőleg most ne tinik írjanak

köszi


2015. febr. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tini, és csak olyan kapcsolatba megyek bele, ahol 100%-ig biztos vagyok benne, hogy hűséges hozzám barátnőm.
2015. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:

Nem ... nem hiszek a csodákban... de ez nagyban függ az én hozzá állásomtól is, amin lenne még csiszolni de ennyi idősen már nem nagyon lehet vagy csak nem nagyon akarom.

Mindenesetre egy olyasmiért aggódni ami nagy valószínűséggel sosem derül ki baromság.... azért se aggódik senki hogy a KGB nyomtalanul eltünteti.

2015. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Didiiayer ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy sosem fognak megcsalni, mert nem tudhatom előre. Viszont egy kapcsolatban benne van az, hogy megcsalhatnak, de ettől függetlenül meg kell adni a másiknak az esélyt és bizni benne.
2015. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig minden kapcsolatomban megcsaltak. Nincsenek már illúzióim.
2015. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít hogy megcsalnak-e, hanem hogy kiderül és megtudod-e vagy sem.


Nagypapám mesélte hogy ő két-három évtizeden keresztül csalta a mamámat, néha fizetős ku-.rvákkal, néha pedig csak simán barátnői (szeretői) voltak. Mama nem tudott belőle semmit. Úgyhogy nem is fájt neki.

2015. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!