Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltek attól, hogy elveszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltek attól, hogy elveszititek a párotokat/férjeteket?

Figyelt kérdés

Hogy elhidegül a kapcsolat,esetleg a férj/társ másfelé

kacsingat?

Hogy beleszeret másba és elhagy?Valahogy ettől félek!


2016. ápr. 22. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a két fél tesz a kapcsolatért és egymásért, akkor elő se fordulhat ez a teória, amit ide leírtál!


Nem rettegésben kell leélni egy életet, hanem boldogságban!

Te minden apró dolog miatt ennyire rettegsz, kérdező?

2016. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem, semmi jel nem utal arra, hogy kezdenénk elhidegülni vagy bármi egyéb gond lenne.
2016. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bennem néha felmerült, hogy nem tudom fent tartani az érdeklődését hosszútávon. Semmi jel nem utal egyébként ilyesmire. Vele is megbeszéltem, és megnyugtatott, hogy ilyesmin ne aggódjak. Azóta nyugodtabb is vagyok :)

Kommunikáció a legjobb orvosság a bizonytalanságra. Ezt tudom javasolni neked is. Ne legyél támadó, és ne őt okold az érzéseidért, csak mondd el neki az igazat.

2016. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván időnként felüti a fejét a félelem, de igyekszem nem belelovalni magam ilyen gondolatokba. Az sem jó, ha félelemben éljük le az életünket, de persze az sem, ha hátradőlünk abban a biztos tudatban, hogy úgysem veszíthetjük. Egy kapcsolatot fenn kell tartani, tenni érte, éltetni, és akkor ilyen félelmek sincsenek.
2016. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van elég másik ember a bolygón, találok magam mellé mást. Ha több kettőnél akkor nyugodtan mehet. Ezt ő is tudja, és úgyis áll hozzá.
2016. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Időről időre felmerül bennem ez a félelem, de ahogy mások is írták, igyekszem nem átadni magam ennek az érzésnek. Én azért féltem a kapcsolatom, mert volt már több kapcsolatom, de ennyire harmonikus még soha, ezért szerintem természetes, hogy féltem. Tisztában vagyok azzal, hogy találnék mást, de pont ilyen kapcsolatom nem lenne mással, és mivel az, ami most van, számomra az ideális kapcsolat, ezért nyilván jobban ragaszkodom hozzá.

Igyekszem tenni azért folyamatosan, hogy a kapcsolat ne hidegüljön el, hogy a társamnak legyen miért értékelni (és ez szerencsére kölcsönös). De tisztában vagyok vele, hogy az ördög nem alszik és az érzéseket nem lehet befolyásolni: bárki elveszíti a fejét, ha vonzalmat tud ébreszteni egy másikban, tisztában vagyok azzal, hogy én is meginognék bizonyos esetekben, bármennyire is jó a kapcsolatom.

2016. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek, de reális lehetőségként kezelem és kiélvezem azt, ami most van.
2016. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!