Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt túlélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt túlélni, hogy elveszítitek életetek szerelmét?

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt, aztán "közbeszóltak a körülmények" és szakítottunk - ezt most nem részletezném, de nem a szerelmünkkel volt baj. Egy éve, hogy elváltak útjaink, de most is ugyanúgy hiányzik, minden nap az eszemben van.


Én már megismerkedtem egy új fiúval, aki imádszeret és én is nagyon bírom, néha el is tudja felejtetni velem az exem és mellette újra tudok nevetni, de ez elmúlik amint külön vagyunk. Sokszor az exem jellemvonásait keresem benne.


Úgy érzem sosem tudok senkit sem úgy szeretni, mint azt a fiút, és soha senkivel nem leszek olyan felhőtlenül boldog és félek, hogy egyedül fogok maradni, pedig csak 24 éves vagyok.


(az exem nem is ismerkedik azóta, neki én voltam az egyetlen szerelem)


Volt már több párkapcsolatom és szakításom, de egyiknél sem éreztem ilyet.


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Hogy sikerült megoldani?


2014. okt. 14. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Éreztem. Megoldani? Sehogy. Feldolgozni? Soha. Maximum elfogadni. Vannak olyan sebek, amik sosem gyógyulnak be teljesen, de megtanulsz velük együtt élni. Na ez pont ilyen.
2014. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sehogyan. van szerelem, ami egy életre szól, nem tudod elfelejteni.
2014. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy utolsó szemét vagy, amiért összejöttél valaki mással, amíg nem vagy túl az exeden. Te hogy éreznéd magad a helyében?
2014. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem jöttem még össze a sráccal, csak ismerkedünk, de csókon kívül semmi nem volt még köztünk.... a helyzetemmel/érzéseimmel pedig tisztában van.
2014. okt. 14. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megtennék azért, hogy együtt legyünk? Őszintén szólva nem tudok olyat mondani, ami visszafogna. Feltéve, hogy tényleg akkora a szerelem.
2014. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Figyelj légyszi az en kedvemert is beszélj vele és mond el az érzéseidet beszélj vele..azert mondom mert nekem is hasonlo helyzetem volt és en túl későn akartam vele beszelni olyan későn mire megkerestem barátnője lett:/és még mindig életem szerelme...szóval cselekedj hamar ne legy buta...hajrá:)
2014. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
-?
2014. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és úgymond túl vagyok az exemen, mert elfogadtam, hogy nem lesz többé vele kapcsolatom, csak egyszerűen akkora űrt hagyott bennem, ami félek sosem fog elmúlni... ezért is próbálom mással "feledtetni"
2014. okt. 14. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

3 Nem utolsó szemét. Minden embernek meg kell tanulni a leckét. Vagy a saját bőrén, vagy más kárán.


Kérdező:


ˇ"Én már megismerkedtem egy új fiúval, aki imádszeret és én is nagyon bírom, néha el is tudja felejtetni velem az exem és mellette újra tudok nevetni, de ez elmúlik amint külön vagyunk. Sokszor az exem jellemvonásait keresem benne. "


Amíg igy érzel, addig ne kezdj másik férfivel. Engedd el ezt a srácot/lányt, hagy találjon olyat, aki valóban szereti.

2014. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de mi van akkor, ha sosem fogom elfelejteni? akkor már soha nem lehet párkapcsolatom, mert mást már nem tudok annyira szeretni és azzal szemben ez gonoszság lenne?
2014. okt. 14. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!