Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a párom?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a párom 25. Én napi 2-3-szor biztosan megkívánom, de már nem kezdeményezek, mert elutasít. Neki elég a heti 2 szex. Megmondom őszintén, ez nekem nagyon szokatlan, idősebb korosztálynál is minimum a dupláját tapasztaltam. Még egy éve se vagyunk együtt. Amikor szeretkezünk, az neki is nagyon jó, ebben biztos vagyok. Én attól megkívánom, ha hozzábújok, érzem az illatát. Mi lehet a gond?
2016. ápr. 23. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki ennyi eleg, onmagaban ez nem gond.
2016. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a napi 2-3 betegesebb.
2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változhat.

Nekem pl. a kétnaponta 3-4 menet az ideális, most, de 20 évesen alkalmanként 8-10 is megvolt.

Ha együtt élnénk a barátnőmmel, meglehet napi 1 vagy kevesebb lenne az ideális.


Ha nem illetek össze az étvágy terén és ennek oka nem valami pszichés dolog, akkor valaki mást kéne találnotok, mert ebből baj lesz hosszabb távon.

2016. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő ki mennyiszer kívánja, veled sincs baj. Neki ennyire van igénye csak. Szerintem is nagyon kevés, de ez a te dolgod, hogy elfogadod vagy nem.
2016. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mással én sem akartam ennyiszer. Egyszerűen ő nagyon vonz testileg, és ez kölcsönös is. Ezért nem értem, neki hogy nem jut eszébe többször? Ő remekül elvan a közös programokkal is. Én simán beáldoznék 1-1 ilyen programot egy végigszexelt délutánért. Lehet, hogy tényleg én vagyok a beteg? :D
2016. ápr. 23. 09:53
 6/9 Bence_ ***** válasza:

Rossz gondolat. Te így vagy jó. Tüzesen. Ő meg így jó. Hűvösen.

Döntsétek el fontos e annyira a kapcsolat, hogy ezen a különbségen túl lépjetek.

2016. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden alkalomkor van orgazmusod?

Nálunk ez okozott "gondot", hogy nem mentem el mindegyik szexnél így nem elégültem ki, ő pedig igen.

2016. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan párom, akinek a havi 1 elég volt... Nő létemre én ezt nagyon keveseltem, elég kellemetlen volt. Mielőtt jönne a sok nagyokos, nem csalt meg. Egyszerűen ő ilyen volt. Más páromnál a napi 2-3 se volt elég, annyira egy hullámhosszon voltunk.

Mostani párommal nagyon változó. Van, hogy heti 1-2 elég mindkettőnknek, van, hogy ki se tudunk kelni egymás mellől az ágyból, de szerencsére közösek ezek a hullámzások, így nálunk ebből nincs gond.

Nálatok lehet, hogy szimplán kisebb az igénye, mint neked, lehet nehéz időszaka van, de igen, az is előfordulhat, hogy nem kíván annyira. Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha beszélsz vele.

2016. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan párom aki 21 éves létére mindig azzal az indokkal utasított el, hogy neki nincs kedve most szexelni... és nem 1x-2x játszotta ezt el hanem mindig. heti 1x azért volt valami de csak mert kikönyörögtem. volt olyan hogy több mint egy hónapig nem volt mert direkt úgy intézte hogy ne legyen rá lehetőségünk. neki ennyi elég volt, nekem nem... egy olyan heti 3x-4x jó lenne... szakítás előtt egy héttel együtt aludtunk és nem volt semmi intimkedés, és rá se kérdezett hogy miért nem próbálkozom be, sőt még örült is sztem hogy nem volt. nem csak emiatt, de szakítottam vele... akkor ő nagyon kiakadt mert azt hitte tökéletes a kapcsolatunk... nem illetek össze ilyen téren és változni sem fogtok. majd a következő pároddal jobban kijöttök ;)
2016. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!