Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog ez valaha javulni? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez valaha javulni? Ugy erzem nem kivan a parom.

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi a helyesirasi hibakert es ekezetert.

Baratommal lassan ket eve leszunk egyutt de a szexualis eletunk az elmult par honapban nagyjabol egyenlo a nullaval. Most, hogy nyariszunet van 3hete, hogy nem szeretkeztunk mondvan, hogy faradt. Mig suliba jartam 1-2 hetente 1x voltunk egyutt. Ez is keves de jobb mint a semmi. Azt viszont el tudna viselni ha minden este en kielegitenem Ot. Probaltam mar beszelni vele errol de mindig lehurrog, hogy hagyjuk ezt es ertsem meg, hogy faradt vagy sir, hogy neki is jobb lenne ha nem kellene ennyit dolgoznia. A mult heten egy napot dolgozott egesz heten pihentunk meg sem volt semmi. Egyszeruen mar komolyan nem tudok masra gondolni csak arra, hogy nem kivan mar. De akkor miert nem mondja meg?? Nem igaz, hogy egy 20as eveinek elejen jaro pasinak eleg havonta 1-2 szex. Nem tudom mit kellene tennem. Beszelni sem lehet vele errol. Teljesen elvagyok keseredve mert nagyon szeretem de kb 3 honapig az elejen volt rendben a kapcsolatunk ezen a teren. Tanacstalan vagyok :( 18L 20F


2015. jún. 25. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy hogy gondol téged magad mellett tartani úgy, hogy te kielégíted őt, ő viszont ezt sehogy sem viszonozza.

Szerinted hagyd ott a francba, ennek a fiúnak senki más nem létezik az egész világon, csak saját maga.

2015. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ő minden nap legyen kielégítve, te meg várjál arra, míg ő egyszer egy hónapban nagy nehezen megd*g! Jééézusom
2015. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A párod önző, de fiatalok vagytok még, a helyedben otthagynám, találsz jobbat is.
2015. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, de ha gondolod lehetnél a titkos szeretőm, tele vagyok szeretettel és vágyakkal amiket nem tudok kinek kiadni. 38/F
2015. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakits! N
2015. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress mást!
2015. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!