Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan párok 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok 30 év körüliek, akik 3-4-5 év után költöztek csak össze, mert párjának ennyi idő kellett az elköteleződéshez?

Figyelt kérdés
Mi már lassan 4 éve együtt vagyunk,de párom még mindig húzza az összeköltözést. Nyilván azért, mert neki így baromi kényelmes. Saját független élete mellett, azért én is ott vagyok. Erőteljesen agyalok a szakításon, mert nem értem mire várjunk még.
2016. ápr. 23. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizony, 4 év után nem tudom mire kell még várni ebben a korban (van, aki ilyenkor már a házasságon gondolkodik...). A helyedben megbeszélném vele, hogy pontosan mit is akar ettől a kapcsolattól? Most úgy tűnik, hogy egészen más az elképzelésetek. Ha ez igaz, akkor jobb külön, egy olyan FÉRFI mellett, aki előrelépést is szeretne. Így sajnos csak az időd megy...

27N

2016. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi idősen sem akar együtt élni veled, akkor elég kevés esély van rá hogy házasságot, gyereket is várhatnál tőle. Ebben a korban tudhatná már mit akar.
2016. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idősen 4 év után még össze sem költöztetek, ott elég nagy problémák vannak. Szerintem nem is fogtok előrébb lépni. Én is ilyen voltam, húztam a dolgot évekig, persze annak megvolt az oka. És végül szakítás lett belőle, nem összeköltözés.

Szerintem kérdezz rá, hogy miért nem akar veled összeköltözni. Adjon rá egy logikus magyarázatot.

2016. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmék 7 év után összeházasodtak, majd azt követően költöztek össze. Nem vallási okból, egyszerűen így alakult. Úgy tűnik, náluk bevált. Én biztos nem várnám ki.
2016. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Többször rákérdeztem már és a válasz annyi,h minek?!..jó ez így. Majd összeköltözünk valamikor.
2016. ápr. 23. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lehetne fogadni, jó nagy összeget tennék arra, hogy sosem fogtok összeköltözni.
2016. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Javítsd ki akkor: "jó ez így, NEKEM"

Amiben sajnos te, kedves kérdező nem vagy benne! Ha érdekelnéd őt, akkor megkérdezné, hogy TE mit szeretnél. Így csak egy önző, egoista alak.

2016. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!