Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van? Vagy én akarok túl sokat?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyunk, én 23N, párom 31F. Ő sokat dolgozik, heti 6 napot kora reggeltől délutá-estig, ami miatt figyelek is, hogy munka közben ne zavarjam. Elvileg munka után jelentkezik, gyakorlatilag viszont van hogy 9-10-11-ig nem ad jelet, csak ha én keresem, akkor mondja hogy nem rég ért haza (átlag 5-7 között végez), épp ezt vagy azt keresgél neten aztán nemsoká lefekszik. Heti 1-1,5 napot tudunk együtt tölteni, de olyankor elég sokat csetel a haverjaival, ami szintén kicsit rosszul esik. Egyrészt megértem, hiszen fontosak neki a barátai, és a szabadidejét velem tölti. Arra gondoltam ma leülök beszélni vele erről, mivel az az alapelvünk, hogy mindent idejében őszintén megbeszélünk. De előtte szeretném tudni, hogy szerintetek is "sántít" a dolog, vagy jól van ez így és én reagálom túl? Jelenleg 2 hete munkanélküli vagyok, hirtelen jött így eléggé megviselt, másreszt a tanulás és munkakeresés után ő a napom fénypontja, alig várom hogy írjon vagy hívjon... röviden ez a helyzet. Szerintetek?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2016. ápr. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem is megőrjít, mikor elfelejt a párom, vagy épp nem jutok eszébe olyankor, amikor elvben már nem dolgozik. De lehet nálad inkább most az a probléma, hogy mivel nem dolgozol és neked is hirtelen jött, nincs ami kitöltse a napot, így az esti hivást kínos várakozással töltöd, még abban az esetben is, ha valamit a ház körül művelsz. Nehéz úgy, hogy dolgozik, és egyébként szimpatikus nekem, hogy munka közben nem is zavarod, de szerintem is beszéld meg vele, ő hogyan látja.


Az, hogy mikor együtt vagytok is ír a barátainak, nem feltétlen jelent rosszat. A munka miatt valószínű velük is csak akkor tudja tartani a kapcsolatot.

2016. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Nekem ez úgy tűnil hogy a munka, és a haverok után te 3. vagy és ez engem eléggé zavarna. Kevés időt tudtuk együtt tölteni akkor azt fordítsátok maximálisan egymásra.

Én távkapcsolatban vagyok 2-3 hetente találkozunk hétvégén. Sokszor még a telefonom is ki van kapcsolva, párom volt h el se hozta magával.

2016. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk o is 6 napot dolgozik, 7-8-ig es altalaban van hogy 5 percet beszelunk telefonon csak egy nap es utana mindenki alszik. Szoval nekem nem lenne ez problema. Ha neked az,akkor inkabb most beszeld ezt meg:)
2016. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszélek ma vele :)
2016. ápr. 23. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük :) :)
2016. ápr. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!