Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok ti már jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok ti már jártatok így a párotokkal?

Figyelt kérdés

Párommal már egy ideje távkapcsolatban èlünk. Mindig mikor talàlkozunk meg szoktunk nèzni egymás telefonját, és az ő keresései között làttam hogy társkeresőkre keresett rá.

Egymás facebook jelszavát is tudjuk, és észre vettem hogy ott is szexpartner kereső csoportokra keresett rá, lépett be.

Majd mikor rákerdeztem hogy ez miért van, azt mondta hogy csak kivàncsiságból keresett ezekre rá, és mielött megláttam volna már ki is lépett a csoportból.

Én teljesen hűséges vagyok vele, és ő is ugyan ezt àllítja magáról, azt mondja szeret, elfogad és jó vagyok neki. De ezzel nem tudok mit kezdeni.

Mit gondoltok erről?

19/ L



2016. ápr. 24. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból az ember nem keres rá ilyenekre, vagy ha igen, az már olyan kíváncsiság, ami nem fér bele a monogám párkapcsolatba.

Egyébként nekem már az eleve fura, hogy mikor találkoztok, mindig megnézitek egymás telefonját. Ez ilyen rituálé, vagy ennyire nem bíztok egymásban vagy mi van? Ezt tekintve viszont külön érdekes, hogy a barátod simán az "orrod előtt" keresgél ilyen tartalmakat, nem próbálja elrejteni, titkolni.

2016. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 90-ben született F.. ***** válasza:
91%

"Mindig mikor talàlkozunk meg szoktunk nèzni egymás telefonját"


Nem vagyok lány, de atya úr isten. Én tudtam, hogy vannak fura párkapcsolatok, de ez...

Ennyire nem bíztok meg a másikban?

2016. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek után pláne nem 😃
2016. ápr. 24. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy néz ki, hogy hosszútávú lesz ez a párkapcsolat.

Bizalom nélkül egy kapcsolat halálra van ítélve.

2016. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alapján amit le írtál azt, hogy akár már most neki állhatok mindketten új párt keresni, ilyen bizalmi alapokkal ez sose lesz valódi kapcsolat.
2016. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Ennek így mi értelme van?..:D Amúgy nekem tetszik, olyan, mint valami scifi, ahol ilyen robotok vagytok, akik próbálnak humanizálódni, és monogám távkapcsolatra vagytok beprogramozva. Csak mivel a lényegét a robotok nem érthetik egy kapcsolatnak, ezért csak ilyen látszatfunkciók vannak.

Amúgy ebben a szexpartnerkereső oldal nézegetésben semmi nincs. Én is regisztráltam, dehát attól még, hogy fent vagyok nem jelenti azt, hogy szexelni is akarok valakivel. barátom is tudja, néhány érdekesebb levelemet neki is felolvasom. Szerintem nincs ebben semmi, csak szórakoztató.

24l

2016. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!