Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párotokkal egy osztályba jártatok?

Figyelt kérdés
Én ezt elég furcsának tartom, de nálunk van 2-3 pár is az osztályon belül. Az egyik lány pedig már 5 fiúval járt a 20 osztálybeli közül, semelyiknek se lett jó vége. Pozitív tapasztalat valakinek?
2010. jún. 22. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, ha együtt maradtok. Annak viszont semmi értelme, hogy 5 fiúval járt az osztályból.. én biztos nem jönnék össze vele, ha osztálytársam lenne a volt barátja.. dehát ők tudják
2010. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd kinövitek...

Csak a gumit ne felejtsétek el!

2010. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én két fiúval jártam az osztályból (az egyikkel 1 hónapig, a másikkal 1,5 évig, és utána is osztálytársak voltunk). A szakítás után nem volt túl jó, de később nagyon jóban lettünk. Nálunk is több pár is volt, vannak, akik a szakítás után legjobb barátok lettek, és két pár azóta is együtt van, az egyik kisebb megszakításokkal 4 éve, a másik 2 éve. Szóval úgy mindent egybevéve nekem pzitív tapasztalataim vannak.
2010. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én majd nem 1 hónapig voltam együtt egy lány osztálytársammal. De én ez alatt kiismertem mindent amit lehetett és ezután csak a negatívait láttam, és a mai napig azokat látom. Így szakítottam vele. Azóta nem beszélek vele. Ehhez hozzá füzném, h előtte se beszéltünk olyan sokat. csak volt egy disco aztán miért ne, de nem szabad srácok. ahogy a mondás tartsa: Házi nyúlra nem lövünk
2010. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18-19 évesek vagyunk, szóval annyira nem ovis dolog mint a 14 évesek körében.
2010. jún. 22. 02:03
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha már a 2. válaszoló szóba hozta, az egyik pár semmit nem használ védekezésképpen... de ez már egy másik kérdés és téma:)
2010. jún. 22. 02:03
 7/10 anonim ***** válasza:
ovis dolog 14 évesen?:D a mai 14 éves csajokat már vagy 20 14 éves srác meghúzza:D ilyen ez a rohanó világ
2010. jún. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam osztálytárssal, valamivel több, mint 2 hétig, aztán rájöttünk, hogy mindkettőnk részéről csak fellángolás volt, szét is mentünk. És ezt is nyári szünet vége felé, nem iskolaév közben. De utána még nagyon jó barátok maradtunk, most is azok vagyunk, csak már nem járunk egy osztályba.

17L

2010. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már több, mint egy éve együttvagyok egy osztálytársammal. :D
2010. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
01:52-esnél a pont. házi nyúlra nem lövünk...!!
2010. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!