Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, a "cuki pasi" manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a "cuki pasi" manapság a nyerő? Mi van a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom konkrétan milyen a cuki pasi, de már elég rosszul hangzik. A férfi jóóó, a férfii kell!:D
2010. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha jóképű férfiasan cuki az a nyerő
2010. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
inkább a sármos rosszfiúk:D
2010. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
nálam a férfi lenne a nyerő, ha lennének ilyenek... 21L
2010. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez jó volt:D:D
2010. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sokaknál az a menő most, de én a férfias pasikra szavazok.

21l

2010. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen az a cuki? Vézna kisfiús ?Vagy milyen? Mert akkor az nem.:D
2010. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a normális férfias férfiak/srácok jönnek be,akire ha ránézek,fel se merül egy pillanatra sem,hogy esetleg a saját nemükhöz vonzódnak.

pl a 160centis 40kilós hajvasalós,feszülőnacis vagy a giga fülbevalós,tarajos nyálgépek,akik több időt töltenek el reggel a tükör előtt,mint a barátnőjük,na ők

nagyon cikik.rajtuk nemtudom,h sírjak-e vagy nevessek.és sajnos egyre többen vannak:-O

2010. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A lányoknak nincsenek nagy igényeik, csak a fiú legyen bunkó, közben szeresse őket, legyen rosszfiú, de úgy jófiúsan, a fiú legyen sportos testalkatú, és odalehessen bújni a nagy macis hasára, legyen szőrös, mert az a férfias, viszont a testének 80% borotválja, mert az a menő, meg jobban tetszik nekik, legyen igazi férfias kiállása, de mégis hogy néz már ki, ha valaki izmos fujj, nem szeretik ha borotválod magad sehol, viszont elvárják XD na szoval ez nem tudom de igen jól érzitek benne az iróniát, és aki észrevette az "elbújtatott" ellentéteket annak jár egy piros pont.
2010. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

akkor én kaptam egy piros pontot! :) És egyet értek veled :d

le a cuki pasikkal :D

2010. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!