Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 5 honapja szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 5 honapja szakitott velem, megis mintha "egyutt" lennenk.

Figyelt kérdés
5 honapja szakitott velem a parom, 3 evet voltunk egyutt. Azota is ugyanugy vagyunk mintha egyutt lennenk. Talalkozgatunk egymasnal alszunk. Persze nem annyiszor mint amikor meg egyutt voltunk, de hetente 2x-3x biztos. Annyiban valtozott a kapcsolatunk, hogy nem mondjuk el egymasnak hogy kivel beszelgetunk, kivel talalkozunk, nem annyira kivancsiskodunk, hiszen "nem vagyunk egyutt". O szakitott velem, azonban mar tobbszor is megkerdezte, hogy bekuljunk-e, amire persze a valaszom NEM volt, makacssagom miatt. Amikor viszont en hozom fel a bekules temat az mar bonyolultabb. Olyankor azt mondja hogy majd megbeszeljuk... Nem mukodne mar ugy mint regen... Nem akarja, hogy ugy le legyen kotve, mint akkor, nem akar elszakadni a barataitol, lanybarataitol sem, mert tudja hogy feltekenykednek, es tiltogatnam neki hogy ne talalkozgassanak. Amikor megkerdezem tole, hogy lefekudt-e valakivel, termeszetesen a valasz Nem. Nem, mert hiszen velem szexel, velem alszik, minek kene igy mas neki. Ha valaki megis megfordulna a fejeben, akkor szolni fog, hogy valaki, aki erdekli. Kerdesem az lenne hogy mit tegyek vele kapcsolatban? Hagyjam a fenebe, esetleg varjak ra? Nem tudom eldonteni mit erez irantam. Kulso szemmel, Ti mit tennetek a helyemben? Normalis valaszokat szeretnek kerni, a gyerekes megjegyzeseket kerem hanyagoljatok...
2016. ápr. 30. 11:47
 1/6 90-ben született F.. ***** válasza:

"O szakitott velem, azonban mar tobbszor is megkerdezte, hogy bekuljunk-e, amire persze a valaszom NEM volt, makacssagom miatt."


Mivel makacs vagy, ezért bármit írhatunk neked, úgyis a saját fejed után mész.

Az írásodból az olvasható, hogy te szeretnél vele újra kapcsolatot.

A kérdésem pedig csak annyi, hogy tényleg az idióta makacsságod a fontosabb?

2016. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján szerintem még bőven megbeszélhetőek, megoldhatóak a kettőtök közötti konfliktusok. Ne hagyjátok, hogy a büszkeség kettőtök közé álljon!
2016. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyasmit csináltok, amire nem sok példa van. Ezért nektek kell utánajárni mi is ez. Lehet a párkapcsolat egy új formáját dolgozzátok ép ki :)


Szerintem ne ijedj be. Figyelj nagyon magadra, hogy mi az ami jó neked mi az ami nem. És mi az ami meg csak ilyen társadalmi izé, elvárás, hogy hogyan kellene viselkedni. És bátran menj abba az irányba ami hív téged. Lehet pl kicsit nyithatnál közben mások felé. Ha nem is szex, de flört mondjuk. Megérint e valaki. Milyen utána vele. Ezt az egészet neked kell végig járnod.

2016. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is jót tenne, ha ezt továbbra is egy kapcsolatnak tekintenétek, csak egy más fajtának. És akkor lehetne őszintén beszélni ezekről a dolgokról. Brutálisan őszintén. Hogy kinek milyen vágyai vannak, kinek mi a sok.


Pl szerintem az, hogy nem vagytok annyit együtt az akár izgi is lehet. szóval lehet olyanok vagyok, akiknek sok, ha folyamatosan együtt. és ha erre rájöttök az jó. meg nyilván azért nagyon erős kötődés van köztetek és szeretet. szóval azt mondani, hogy ez nem kapcsolat nyilván nem reális. Szóval ez egy szokatlan kapcsolat. Egyenlőre egymással. De aztán lehet valami nyílt kapcsolattá alakul. Vagy ki tudja mivé. Izgalmas az biztos.


Meg pl azt sem tudjátok még, hogy hatna a másikra, ha megjelenik egy új szereplő, egy új vonzalom.

2016. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval tényleg az a lényeg, hogy magadra figyelj, hogy te mit érzel, te mit akarsz. Amit meg ő az az ő ügye.


És ne úgy tekintsd ezt ami van, hogy ez egy várakozás rá, arra ami volt. Ez egy új dolog ami van, de ez az.


Ami bezavarhat itt az az, ha rövidesen gyereket akarnál. Vagy ha olyan valakit akivel egy életen át egymás mellett egy szokásos (szar) kapcsolatban :D akkor onnan nézve lehet ez a kísérletezgetés egy másik lénnyel nem a te utad.

2016. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo: Hidd el, mar 100x megbantam, de vissza csinalni sajnos nem tudom. Nobol vagyok, hibazok en is.


2. Valaszolo: Igen, a buszkeseg... :) Remelem meg helyre tudjuk hozni.


3. Valaszolo: Kozben probalok masok fele is nyitni, de hiaba, senki nem fog meg... Mintha valami hianyozna beloluk... Nem vagyok valogatos pedig, a kulso az engem nem is nagyon erdekel ( ugy mint egyes lanyokat, noket ) engem a belso tulajdonsagok erdekelnek, pl: humor, kedvesseg, stb... A barataiban veszem eszre azt hogy ok hasonlitanak valamennyire hozza, hat persze; kozos tema, jo humor, aranyosak, de hat a baratai-ismerosei tabunak szamitanak, nem vagyok olyan, hogy ranyomulnek valami haverjara, meg nem is akarok, felreertes ne legyen (!!!)


4. Valaszolo: Amikor "egyutt" voltunk, minden ejjel-nappal egymas nyakan logtunk, biztos nem tett jot nekunk, ugyhogy igen, ezt tudjuk... A szakitasunk elejen 1-2. honapba mintha olyat jatszottunk volna, hogy "akkor most mutassuk meg a masiknak, hogy ki a boldogabb, kinek hany csajszit/pasit sikerul elcsabitania a legelso buliba meg ilyenek...", vagy valami hasonlot. Akkor nagyon sokat veszekedtunk, minden aprosag miatt, persze O is es En is kitalaltunk mindig valamit, hogy lassuk egymast... Tiszta ovi volt, mintha 13 eves kis tinik lettunk volna... :D


Isten ments, gyerek az raer meg jopar ev mulva, en csak a kapcsolatomat akarom helyre hozni, mert szerintem hiba lenne eldobni hulyesegek miatt. A mostani kapcsolatunk ilyen "se veled, se nelkuled"... :) Koszonom mindenkinek a valaszat :)

2016. máj. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!