Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a vőlegényem minden nap este 7-kor annyira álmos hogy nem képes fenntmaradni annak ellenére hogy mellette vagyok? Pedig minden reggel fél 5-kor kel és este 9-kor már alszik (miuátn engem hazavitt). Talán már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
sajnos nem érdekled
2010. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
kérdezd meg tőle mi a baja beszéljétek meg.vagy próbáld felkelteni a figyelmét.:)
2010. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj a sok okos,biztos,hogy érdekled,csak még fel kéne nőnöd a feladathoz. Pl. Ha te is mindennap fél ötkor kelnél hiába lenne ott életed szerelme este kilencre biztos kidöglenél,ha nem hiszed próbáld ki! Pláne még ,ha közben sz@rrá melózza magát, akkor ne csodálkozz. Hétvégén hagyd sokáig aludni és cserébe sokáig fennt lesz ;)
2010. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ennyire hülye p.icsa?????


Amikor olyan munkahelyen volt én is elaludtam minden este már 7kor, egyszerűen nem bírtam fennmaradni! Volt amikor vacsora közben aludtam el, vagy meccs közben pedig azt aztán tényleg meg akartam nézni. Az pedig, hogy még szexbe is belekezdjek ilyenkor kizárt, mert gyakorlatilag arra alig vagyok képes, hogy kimenjek a mosdóba vagy átöltözzek este.


Kidolgozza érted a belét, fél5kor kel és akkor te emiatt nyavalyogsz?! Talán az egészsége miatt kellene aggódnod ha nem lennél ilyen együgyű és önző.

2010. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

02:35 leirta...


hogy lehetsz ennyire önző?


van hogy énis fél5kor kelek,ha 40km-rel arrébbjárook dolgozni,de én nem hogy el tudnék,hanem el is alszok 7kor...

és bár lány vagyok,de én a pasi helyében nem kértem volna meg a kazed ha ilyen a hozzáállásod...

aggodj inkább az egészsége miatt...

22/L

2010. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!