Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök neki de van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki de van barátnője mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy párkapcsolata de fél kilépni közbe mondta nagyon bejövök neki folyton találkozni akar.. Közben van egy közös barátunk akinek szintúgy bejövök de nekem nem. Nem tudom mi tévő legyek. Tanácsra van szükségem.
2016. máj. 1. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
MAJD HA KILÉPETT, akkor ismerkedj vele, addig nem tisztességes sem veled sem a barátnőjével szemben.
2016. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarsz egy olyan emberrel lenni, aki fél kilépni egy kapcsoaltból? Nem árul el ez valamit róla?
2016. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Mind ezt mondja.
2016. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem pontosan a helyzetet, de így, ennyi infó alapján elég negatív benyomásom van a srácról.

Persze, lehetnek enyhítő körülmények, ezt te tudod. Mondd meg neki, hogy nem veszel részt ilyesmiben, majd keressen, ha szingli, addig nem akarod, hogy közöd legyen hozzá. Barátként nem tudsz és nem is akarsz rá nézni, így ne erőltesse, hanem viselje a döntése következményeit, és hagyjon békén, ha ez kell neki.

A másik srác nem tudom, hogy jött neked ide... Őt nyilván hagyd békén, mert nem akarsz tőle semmit. Kicsit...fura, hogy mindenképp meg akartad említeni.

2016. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, csak meg akar d...

Majd jön egy harmadik akivel érdemes is lesz foglalkoznod.

2016. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!