Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, és 100 %, hogy én is neki, mert érzem hoy bejövök neki, meg mindenki szerint odavan értem. De barátnője van és nem tudom mit csináljak? \bovebben\

Figyelt kérdés
Sokat chatelunk, meg haza kiser, meg mellem ul a buszon, sokat mosolygunk, meg irta h hianyzom neki, meg hogy gyonyoru vagyok. Mindig o ir ram, es valamikor, vagyis rendszeresen nem ir vissza kesobb, csak masnap vagy egyaltalan.. Es ez bant. De mindegy is, mert baratnoje van, es azt sem ertettem, h miert kezdett velem a baratnojerol beszelni.:( mit csinaljak? Teljesen belezugtam :( nem akarok kapcsolat rombolo lenni :(
2013. okt. 31. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
várd meg míg nem lesz barátnője addig meg találsz mást
2013. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
várd me még szétmennek vagy szeres bele másba hm?? egy csomó kiéhezett férfi szaladgál az utcán :D
2013. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem o kell, nem mas
2013. okt. 31. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor várj rá nem tudok mit mondani
2013. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dobasd ki vele a nőjét és küldjétek ide, majd megvígasztaljuk. ti meg jöjjetek össze azt van 2 boldog ember..
2013. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Xdd

Okes:D

2013. nov. 1. 10:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ugye h naugye?
2013. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!