Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő vagy biztos stabil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő vagy biztos stabil diploma megszerzése?

Figyelt kérdés
Barátnőm anyja nagyon utál engem, mert főiskola mellett nem dolgozom és nem vettem magamnak autót 23 éves koromra. Kényszeríti a barátnőmet arra, hogy hagyjon el mert lusta vagyok akinek nincsen semmi életcélja (ezért is vagyok kitűnő tanuló és nyerek meg több tudományos versenyt is) Barátnőm szerint a megoldás az lennem, ha elmennék dolgozni és az anyuka lenyugodna (mert ebből látná, hogy szorgalmas vagyok). De nekem nem az a tervem, hogy az audi, merci gyárba dolgozzam le az életemet. Én tovább akarom magamat fejleszteni, 30 évesen PHD-t megszerezni és attól kezdve csak dolgozni jó munkahelyen. Természetesen év közben alkalmi munkákat vállalok és nyaranként is járok dolgozni. De most ha májusba elmegyek dolgozni rendesen akkor buktam a tudományos konferenciámat és az államvizsgákat is. Mert 8 órás munka után nagyon nehéz tanulni. Szüleim véleménye, hogy sehová se mennyek mert a jövőm függ tőle és ne akarjak már egy pénzéhes anyukának megfelelni. Mert nem kevés energiát és lemondást öltem bele a tanulásba.

#hdhth
2016. máj. 1. 13:48
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mennyek. Boldogok a lelki szegények mert övék a mennyek országa.
2016. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
Debreceni vagy, a barátnőd meg pesti, tanárnak tanulsz, nyertél regionális TDK-t?
2016. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És csak ezzel "rág" a barátnőm, hogy mennyek dolgozni és az édesanyjának nem lesz velem gondja. Meg a pénz-pénz-pénz
2016. máj. 1. 14:01
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem keress vissza a régebbi kérdéseidre, mert ha ezt a mostani héten nem kérdezted meg vagy 3x, akkor egyszer sem. Akkor is azt mondtuk, h pénzéhes a szukád.
2016. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, mit tanulsz és hol.

Egyébként a BSc. után valóban érdemes elmenni dolgozni, és munka mellett tanulni.

30 évesen péhádéval pályakezdőként? Sok sikert...

Ja, a barátnődet meg az anyját meg dobd ki a francba.

2016. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

A barátnődet én hanyagolnám.

Viszont.

Ha csak nem egyetemi tanárnak készülsz vagy kutatónak, tényleg érdemes Bsc után már elkezdeni dolgozni. Én már Bsc alatt elkezdtem, mire kézhez kapom a diplomám, lesz több mint 2 év munkatapasztalatom. Sokkal-sokkal többre megyek vele mintha ezt az időt lehúztam volna Msc-n. De te tudod, persze fontos a tanulás, de ha közben szerzel egy jó munkahelyet az még jobb. 25/N

2016. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem te kérdezted már ezt meg tegnap?


Természetesen az ilyen barátnőt kell hanyagolni.

2016. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyukának kellene mennie melegebb éghajlatra és megkérdezhetnéd a barátnődet, hogy mégis miért az anyja mellé áll helyetted?
2016. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nok jonnek mennek, de a tudas tied marad. Szar dolog a szerelem teny.. De ne a baratno anyuka dontese el, meg allitson neked elvarasokat (aki amugy neked senkid, semmi elvarasa nem lehet feled). A jo elethez tanulas kell, szakma, diploma etc. Foleg, a mai vilagban. En biztosan a tanulast valasztanam (foleg, hogy ha van az embernek agya ra - neked meg ahogy olvasom van).
2016. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó dolog a helyesírási szabályzat is, sztem "menjek, és NEM mennyek" helyesen, de majd meglesem, esetleg te is nézd meg, hátha az enyém rossz. :)
2016. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!