Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Most mi történik?

Figyelt kérdés

Röviden: randiztunk párszor, kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot, barátság extrákkalt ajánlotta fel, belementem (hogy vele legyek..). 1,5 hónap után lelépett (szex nem volt, minden más igen, együtt alvás, programok, stb..), mert hogy ő nem érezte jól magát velem, nem tudok csókolni stb. Letiltott fbn, stb. Rá 3 hétre és 1 napra felkeresett, hogy bocsánatot akar kérni emiatt és nem akar velem rosszba lenni. Utána mindig kérdezte, hogy ráérek-e, meg hogy találkozzunk.. találkoztunk is, kedves volt, tegnap is együtt aludtunk, mert megkérdezte. Filmet néztünk és aludtunk, nem próbálkozott be. Simogatott, magához húzott, stb.. csók sem volt. Mondtam neki az exemről egy sztorit ami nemrég volt (exem meg én) és láttam rajta, hogy szarul esik neki. Barátnője még nem volt...

Barátaim szerint többet érez, csak fél bevallani, fél a csalódástól stb..

De nem értem.. azt mondta nekem, hogy "tényleg csak barátok legyünk".

Akkor mi történik?? (Én szerelmes vagyok belé, ha esetleg nem jött át....)

20L, 19F


2016. máj. 1. 19:20
1 2
 1/20 90-ben született F.. ***** válasza:
Fiatalság bolondság, de ez inkább már idiotizmus...
2016. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mit kéne tennem? Nem szeretném elveszíteni
2016. máj. 1. 19:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Te a lány vagy ugye?


Nem lehet, hogy fél a szextől?

2016. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány, igen.

Fogalmam sincs... Barátnőim szerint szűz... nekem azt mondta volt egy lánnyal, de mikor először voltunk együtt azt mondta: "Második lánnyal most nehezebb." Kérdeztem, hogy miért? Láttam rajta, hogy mondani akar valamit, de csak megrántotta a vállát és azt mondta, hogy "Mindegy."

De ha annyira gyáva lenne, nem ajánlotta fel a barátság extrákkalt.. nem?

Csak nem értem, hogy miért mutat olyan jeleket, hogy tetszem neki, stb..

2016. máj. 1. 20:23
 5/20 anonim ***** válasza:

pl lehet tényleg volt egy lánnyal és ott nem sikerült jól a szex valamilyen okból. és vonzódik hozzád, de kerüli a szexet, mert ha nem jól sikerülne, akkor azzal lehet elveszítene. ez pl egy logikus magyarázat arra ami történik.


szerintem ha szex lesz, akkor csak pettingeljetek egy ideig. hogy megjöjjön az önbizalma.

2016. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Már szexen kívül kb minden volt. Azt mondta volt egy lánnyal, jó volt, de a csaj összejött vkivel.

Azt mondta, hogy nem érezte magát jól velem, mikor együtt voltunk úgy...

De akkor miért aludt itt tegnap?

2016. máj. 1. 20:33
 7/20 anonim ***** válasza:
de persze az is lehet, hogy tényleg csak ilyen barátság félét akar, mert nem vonzódik hozzád. bár ez fura lenne azért.
2016. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
100%, hogy vonzódik hozzám. De a barátok amúgy sem alszanak így... (összebújva...)
2016. máj. 1. 20:37
 9/20 anonim ***** válasza:

mármint a szex akkor nálad csak a dugás. és amúgy mindenhogy máshogy csináljátok? :D és úgy minden szuper? mert akkor tényleg a fene tudja...


lehet valahogy provokálnod kellene, hogy tegye már ki az asztalra, hogy mi ez az egész, nem kell félnie. mert úgy látom te azért itt elég kevés elvárással bírsz, sacc bármi ok neked :D

2016. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem arról van szó.

Most pl nincs megbeszélve ilyen, "extrák".

Nem értem a mostani viselkedését.

2016. máj. 1. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!