Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért ütött meg, mert magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ütött meg, mert magyar vagyok? 19L

Figyelt kérdés

Két hónapja összejöttem egy pasival, aki román, és a munkája miatt él Budapesten. Semmi baj nem volt kezdetben, a sztereotípiák sem jöttek be, tök jól megvoltunk. Az utóbbi pár napban viszont sokat veszekedtünk, az utolsó balhénk odáig fajult, hogy kaptam tőle egy istenes nagy pofont. (Voltam vele orvosnál, úgy néz ki, hogy 8 napon túl gyógyuló...)

Sírvafakadt utána, azt mondta, egyszerűen elborult az agya, sosem tett még ilyet korábban... Az egyik barátnőm szerint amiatt esett nekem, mert hogy magyar vagyok, és valamennyire biztos magyar-gyűlölő. (Én vagyok az első magyar barátnője)

Megígérte, hogy soha nem lesz ilyen több, és látom rajta, hogy tényleg megbánta, de...nagyon elbizonytalanított, amit a barátnőm mondott.

Ti mit gondoltok erről?

27 éves amúgy


2016. máj. 1. 23:30
1 2 3 4
 1/32 Noren1989 ***** válasza:
93%

Elhagyod, és tényleg nem lesz soha ilyen többet.

Igazából fordítsd meg egy kicsit. Barátnődet megveri a pasija, mit tanácsolsz neki? Nagyon megbánta a faszija, soha többet nem fordul elő. Igaz, h azt mondod neki, h pucoljon, de gyorsan?

Mi is csak ezt tudjuk neked tanácsolni.

26/F

2016. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

soha többé nem keresed, és nem válaszolsz a megkeresésére.


azért ütött meg,mert egy köcsög paraszt.

2016. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
En azonnal otthagynam,kesobb is Meg fog utni mert elborul az agya,vannak ilyen emberek.
2016. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha jót akarsz magadnak, otthagyod és eltűnsz úgy, hogy nem talál meg többet. Az ilyen megüt másodszor, harmadszor, aztán ha rossz lesz a kedve majd terhesen is megrugdos.
2016. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Fish1 ***** válasza:
92%
Szerintem a barátnőd ostobaságokat kombinál. Nem a származásod miatt ütött meg, hanem azért, mert nincs önuralma és állatias módon viselkedik. Szerintem hagyd ott, mert az ilyeneknél ez még csak a kezdet. El fog borulni az agya sokadszorra is.
2016. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Legközelebb is meg fogja tenni, mert látja, hogy elnézed neki.
2016. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

és ha nem magyargyűlölő "csak"szimplán szereti verni a gyengébbet az máris jobb?!?

hagyd ott mielőbb....meg mennyi? két hónap? az semmi....két hónapig én azt is el tudnám veled hitetni hogy földönkívüli vagyok, nemhogy azt hogy rendes jófej emberke

2016. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt elnézed neki,később ki is nyír baz(d)ki!
2016. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
"Megígérte, hogy soha nem lesz ilyen több." Legközelebb legalább ötöt kapsz!
2016. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
Aki ilyen típusu emberrel jön össze ne is várjon jobbat. Ezek nem emberek.
2016. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!