Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész?

Figyelt kérdés
A párommal elég hosszú ideje vagyunk együtt..voltak kisebb nagyobb megszakítások..de mindig vissza találtunk egymáshoz..sokat bántottuk egymást, olyan sebeket okozunk a másiknak amik évek múltán is érzünk. Most eljutottunk 8 év után arra a pontra ismet ..h vágyik a magányra ..v egy másik emberre v isten tudja mire. nem mondja a szemembe h szakitani akar ..de érzem rajta. tudom h én vagyok az első szerelme, akit mindenkinél jobban szeret..akit akkoris szeretett mikor mással volt. De most félek attol h ha elengedem már nem talál vissza hozzám ? Hülye vagyok h ragaszkodok hozzá ? Engedjem el ..és kezdjek uj életet ? v mit tegyek ? Bocsiii...kicsit zavaros tudom, de remélem tudjátok értelmezni..

2016. máj. 4. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azzal még
2016. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha normális véleményed nincs ne kommentelj ide köszzi.
2016. máj. 4. 17:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, megprobalom harmadjara is leirni, haha most nem fagy ki ez a szar... bocsi, ekezet nelkul gyorsabb


Szoval azzal meg semmi baj nincs ha maganyra vagyik valaki, mindenkibek szuksege van dajat kis zonara ahol nincs ott a masik, ezt kapcsolaton belul is meg lehet valositani

ha masra vagyik.... az mar nehezkesebb, pl edesharmast nem eri eg egy kapcsolat gyenge idoszakaban elkezdeni, mert konnyen te maradhatsz a harmadik


a 8 evvel nincs baj, es az sem baj, ha elso vagy neki, lehetsz az utolso is:)

Az viszont hatalmas bibi lehet, ha nem beszelitek ki megfeleloen azokat abizonyos sebeket... nem jo, ha egy par marja egymast, de az megroszabb, ha ezt max utolag latjak, es nem akarnak rajta valtoztatni... tudtok a mult problemairol gond nelkul beszelni? Mm veszekedes meg ujra belekezdes nelkul...ez fontos lenne

Eros es aktiv kommunikacio, a masikra valo figyeles, ezek sokat segitenek a regi dolgok feldolgozasaban!

Ha egyutt eltek, probald ki, olvastam egyszer, hatha nalatok is megy: felebedtek, es meg reggel az agyban megkerdezed, hogx "mivel tehetnem jobba a napodat?"... es ha nem valaszol, probalj eroskodni, de persze nem eroszakosan... es amit mond egy dolgot, azt csinald meg neki... persze ne vegyel autot meg ilyenek, de pl takaritas, bevasarlas, mozi siman lehet... es ez minden reggel... az ilyen gesztus kozelebb hozza egx ashoz az embereket, artani biztos nem art:)


Masreszrol ha mar hosszu ideje mindkettotok csak nyugnek erzi a mapcsolatot meg ugy is, hogy vannak kozos jo elmenyek, akkor el kell engedni a dolgot... de itt nem egy naprol, vagy hetrol beszelek, mert mindenkinek lehet rossz napja


bocsi az elgepelesekert meg az elso valaszert meg az ekezethianyert, kicsit elegem van ebbol a szarbol, hogy mindig lefagy:D

2016. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ohhh semmi baj :) igazából a kommunikáció kimerül abba..h haza jön este a munkából..én addigra fözök stb..leül vacsizni és..ennyi h Hogy vagy ? mizu? h telt a napod? és kb ha en nem mondok neki valamit akk ennyi ..és megy aludni ..és honapok ota ez van :(
2016. máj. 4. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kogos programok! Mikor randiztatok utoljara? Seta, mozi, teazas a varosban, kirandulas, furdozes, varosnezes... mozduljatok ki a hazbol!
2016. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ahogy előttem is írták, tessék randizni! így most jelenleg lakótársak vagytok, nem pedig egy pár...

akár csak séta hétvégén, de muszáj kimozdulni, ami lehet rohadt nehéz lesz, mert ő nem akarja, találj ki valamit, amire nem fog tudni nemet mondani :)

2016. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fel eve kb..nem veheto ra semmire..indok: Faradt vagyok ..ne idegesitsel..es ezzel lezarja ha akarok valamit..h mennyunk valahova v csinaljunk valamit...de persze ha en elmenyek a barataimmal..akkor feltekeny..
2016. máj. 4. 19:22
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
Hát úgy tűnik h ez a kapcsolat csak az egyik félnek fontos. És az nem ő.
2016. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom értelmezni...


Azért féltékeny, mert nem akar elveszíteni. És pont ezért bántja, ha elmész nélküle.

Vágyik valamire, amit nem adsz meg neki, és már kezdi feladni, vagy fel is adta. Talán már életkedve sincs. Van egy olyan érzésem is, hogy dacoltok is egymással, és már csak azért is azt mutatjátok a másiknak, hogy nem fontos nektek.

Innen nehéz rendbe hozni, de nem lehetetlen. Első lépésként, minden este, összebújva aludjatok el, és legalább néha éreztesd vele, hogy szereted. Akkor talán visszatér az életkedve.

2016. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok tippet..:) tegnap este veszekedtunk es vegul.kimondta h nincs szuksege ram.
2016. máj. 5. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!