Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Éreztétek már úgy, hogy soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy soha nem lesztek túl a volt párotokon, mert szakítás után 1 évvel még mindig eszetekbe jut és akkor az egész napotokat tönkre tudja tenni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki milyen módszerrel küzdi le ezeket a gondolatokat ilyenkor? :)

Szerintetek is csak akkor jöhet az új kapcsolat, ha a régit elengedted?

Vagy akkor tudod elengedni a régit, ha jött egy új?


Kort is írjatok!


Köszi :)



2016. jan. 17. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyértelműen akkor tudod elengedni, ha jött egy új.


Ez elég alap, nem is értem az első verzió ki "szerint" van így...


23/F

2016. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
ja bocs, már 24 vagyok :D
2016. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen! Ismeros!!! Mar ferjnel vagyok de mindig az exem korul jar a gondolatom!en is szivesen tennek ellene
2016. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én úgy másztam ki ebből, hogy elkezdtem sportolni és választottam kettő hobbit amivel lekötöttem magam.



25F

2016. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Szakítás után igen. És még volt,hogy elbszta a hangulatom,mikor felbukkant.

De!

Lesz,volt,van jobb és azóta énekelek a zuhany alatt,úgyhogy úgyhogy ne sirassuk! :D

Szerintem kell hozzá valaki új,de nem pótlék és nem a szépre emlékezni,hanem arra,ami a végén volt.

2016. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi ez eddigi válaszokat :)

Várom a továbbiakat is :)


De amúgy fiúk miért nézegetik a leszbikus témakört??? :DD

2016. jan. 17. 18:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Ért a leszbikusok cukik. :D



F

2016. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
100%
Észre se vettem...de a recept ugyanaz :D
2016. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is volt ilyen iszonyatos de egy idő után elmulik :/ es lehet mas sőt kell is
2016. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Három éve mentünk szét és még mindig eszembe jut, majdnem minden nap. Nem vagyok benne biztos, hogy valaha is teljesen elengedem, azóta volt már pár barátnőm, de egyik sem felejtette el ezt az egyet. De már más, jobb lesz, képes leszel nem hozzá mérni mindenki mást és teljesen átalakul az érzés. Nekem sem fáj már rég, csak valamiért nem engedem el, még mindig az ő szemét keresem mindenkiben :)
2016. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!