Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreztessem vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit fél éve ismerek, az utóbbi hónapban gabalyodtunk jobban egymásba. Nem vagyunk együtt de tulajdonképpen eléggé kezd olyan lenni az egész. Én teljesen oda vagyok érte. Körülbelül amióta megismertem azóta táplálok iránta gyengéd érzelmeket. És most kicsit amúgy meg vagyok ijedve a hirtelen jött boldogságtól. Ő azt mondta úgy érzi mintha az egészet csak ő akarná, a részemről erőltetettnek érzi pedig abszolút nincs így, csak képtelen vagyok mit kezdeni a helyzettel és nagyon nehezen mutatom ki az érzelmeimet. Pedig tényleg nagyon oda vagyok érte, iszonyú zavarba vagyok sokszor előtte mert mégis csak álmaim pasija ő. Hogy küzdjek meg ezzel a gátlással?
2016. máj. 6. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Akarni kell kimozdítanod magad a megrekedt helyzetből. Szedd össze a bátorságodat és lépj. Kicsit lehet hogy nehéz, de ha kimutatod, elmondod az érzéseidet, sokkal jobb lesz. Ha az érzelmeidet mindig elnyomod magadban, az belülről szétmar. Ha akarsz valamit, valakit, tegyél érte.

Kell merni a templomban hangosan fingani. :D

2016. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő akarja, elvileg te is akarod... Tedd fel magadnak a kérdést, mi az ok, amiért nem vagytok együtt?


Voltam már pont ilyen helyzetben, aminek végül elég rossz kimenetele lett...

Az is benne lehet a pakliban, hogy csak szórakozik. Ez egy ügyes taktika, előadja hogy mennyire érdekled, mennyire oda van érted, néha már túlzásokba esik, te pedig úgy érzed, szuper jó, de túl jó, túl gyors, és ez megijeszt. Talán ezért vagy ilyen. Ő pedig ezt is felhasználja ellened és azzal áll elő, hogy csak ő akarja.


Ne éreztesd vele, hogy "szereted".


1. Ha zavarban vagy előtte, az még inkább rajongás, mint szeretet/szerelem.

2. 1 hónap "egymásbagabalyodás" még édes kevés ahhoz hogy éreztetni kéne a másikkal bármit is. Jeleket adhatsz, amivel megerősíted abban, hogy tényleg komolyan érdeklődsz iránta, de ennyi idő alatt nem alakulhat ki szerelem, bizalom, kötődés - amit éreztetni KELL/kéne.


Lefeküdtetek már, esetleg többször is? Társaságban is ugyanúgy viszonyul hozzád mint kettesben? Beszél rólad másoknak?

Gondolj át minden eddigit, mérlegelj.


Állj a sarkadra! Sok sikert!

Ha bármi kérdésed lenne, szívesen válaszolok privátban.

27/N

2016. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!