Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok voltam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok voltam a páromnak, elhagyott, kiszeretnék békülni vele fél év különlét után, szerintetek?

Figyelt kérdés
Elhagyott, mert túl sok voltam ( lövésem nem volt, hogy ez mit jelentett nála ) , de 1 hónap múlva megtudtam hogy mert rátelepedtem és érzelmileg fojtogattam elvileg ( ez a gondolom megfojtasz a szereteteddel duma). Viszont ezzel azelőtt sose szembesítettek, mindig csak az "elmúlt a szerelem" dumával viszlátot mondtak és ennyi, tanuljon belőle az ember hosszú távra. Azóta megváltoztam, viszont elég ragaszkodó vagyok, eltelt közel fél év de minden nap eszembe jut.. szerintetek hogy lenne érdemes bepróbálkozni nála egy esély erejéig? Lányok, titeket mi "hatna" meg a legjobban? Mondjuk úgy hogy a kapcsolatunk alatt, ő átment extrém elérhetetlenbe én meg futottam utána emiatt. KÖszönöm a válaszokat

2016. máj. 7. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy! Majd a legközelebbinél okosabb leszel. Ez már elúszott, felesleges teperned. Ráadásul ha ilyen voltál, futottál utána, akkor már 8* kiábrándult belőled.
2016. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Keress olyat,akinek KELLESZ és nem vagy számára teher.
2016. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Keress olyat,akinek KELLESZ " ???

Ahha, és meddig? 3hónap?, 3év, 6hét?

Olyat úgysem találsz,mert egy idő után mindegyik meghülyül.

Az állatvilágban az emberek a párjuk mellett való kitartásban és a monogámiában az utolsó helyeken kullognak.

Csak ezt nem tanítják az iskolában,hogy az emberek önzőek, a nők meg kiváltképp.

2016. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek teljesen egyet, hogy önzőek, van baj az biztos.. Hiányolják a férfiasságot, aki jól odabassza őket a falhoz ha épp az kell és tudja a határait nem megy át "szeretlek hiányzol szeretlek minden oké"-ba és nyalja a lány fenekét. Csak más tészta, hogy agy és tanulás is kell ehhez, mert a fiúkba kiskoruk óta ezt a nagy tiszteletet vetítik a nők felé ( legalább is nálunk és a helyeken ahol életembe tanultam )mindig erről volt szó. Ilyenkor meg a nő azt hiszi bármit megtehet és igaza is van. Fordított esetben sem működik másképp. Ha a nő mindenre bármikor kapható a kutyának se kell. Csak ezt ésszel be kell látni sajnos..
2016. máj. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!