Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan köztetek aki több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek aki több hónapnyi, esetleg évnyi különlét után újra összejött valamelyik exével és az jól sült el?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs az a pénz, amiért csak beszélnék egy szót is az exemmel. L
2014. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 4 év után jöttem össze az első barátnőmmel.. Szarul sült el.
2014. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van és már 10 éve együtt vagyunk 4 hónapot voltunk külön
2014. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ex...az az állat faj ami egyszer kihalt...minek ásnád elő? :D hagyd a picsba
2014. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél év kihagyás után újra egymásra találtunk! Azóta eltelt 2 év és már az első évnél eljegyzett! :) Pedig mi a kihagyásoknál eleinte mindennek elhordtuk egymást, utáltuk, de egyszerre szerettük is egymást... aztán kezdett csillapulni, nem beszélgettünk, csak nagyon-nagyon ritkán. Majd egyre többet beszélgettünk megint, elmondtuk, hogy mennyire hiányzunk a másiknak és kötöttünk pár kompromisszumot, hogy megmaradjunk egymásnak. Nem voltak köztünk soha olyan nagy problémák, amiket ne lehetett volna kiküszöbölni, csak azt hittük, a másik ezekkel meg fog békélni, elfogadja őket és nem érdekelt minket. De inkább változtunk a másikért és így még boldogabbak lettünk, mert azokkal a dolgokkal, amiket elhagytunk nem lettünk rosszabbak, csak jobbak és nem érzünk hiányérzetet sem! :)
2014. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,főleg az utolsónak.

Kedves utolsó kommentelő,lennél kedves és leírnád,milyen kompromisszumokat kötöttetek és milyen dolgokat hagytatok el a másikért?

2014. okt. 25. 02:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Például: Ő leszokott a cigiről, (alaptalan) veszekedésekről, csúnyán beszélésről, számítógépes játékokról (ha ott voltam is csak játszott), most már segít a házimunkában, magától megcsinál dolgokat, dolgozik, magától megy oda családtagokhoz megkérdezni, hogy segíthet-e.

Neki eleinte voltak nőügyei, de sok idő eltelt, így kérte, bízzak meg benne, ezt megtettem és emiatt már nem veszekszem, mert látom, már tényleg nem akar (de még mindig rosszul esik, csak visszafogom magam), ha valami drágábbat akar venni magának (pl. most az egy éves laptopját és telefonját kiakarja cserélni), de számomra értelmetlen, azt is fogadjam el, ha pénzileg kijövünk, nem nagyon mertem szólni, ha szekálták a barátomat a szülei, mert még a mai napig idegennek érzem a kapcsolatunkat velük, de most már rájuk mordulok és kiállok érte, ha alaptalan a vádaskodás és az ordítozás felé. Még van sok példa, vannak köztük "alap" dolgok is, amiknek természetesnek kellett volna lenniük az elejétől fogva, de valamiért nem voltak azok, de már megtesszük :)

2014. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!