Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már csak szex kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már csak szex kapcsolatban? Meddig lehet "bírni" így hogy csak szex?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:53
 1/8 Andrewka ***** válasza:

Szerintem a férfiak jobban bírják az ilyet általánosságban. Persze kivételek vannak.


22/f

2010. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem voltam....az nem normalis embereknek valo!!!miert szexel valaki ha nem szerelmes?...persze tudjuk h a szex az jo de szerintem csak azzal akit szeretsz:)en nem mennek bele egy ienbe.Es hogy hogy meddig lehet birni?ha igy kerded akkor szerintem mar nem birod:(...ne menj bele ienbe...jobban jarsz!!!legy okos.
2010. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én voltam. Akkor voltunk "együtt" mikor egyikünknek sem volt párja. Mikor valakinek jött valaki, akkor szünet.F/21
2010. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kb fél évig voltam így egy pasival...L/20
2010. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amíg meg nem unod
2010. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szex és a szerelem más. Hülyeség, hogy csak azzal jó akit szeretsz. És nem tudom minek beszélsz más ember nevében...azért mert valamit te nem követsz, nem biztos, hogy nem embernek való. Idióta...
2010. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát megmondva őszintén igy mint házas ember azt mondom inkább a sexkapcsolat én inkáb birnám egész életemben mint ezt a szart :)
2010. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kateamstrong ***** válasza:

hónapokig voltam így együtt egy sráccal, és működött a dolog, egyikünk se akarta érzelmi irányba terelni a kapcsolatunkat!

minden csütörtök este találkoztunk, szexeltünk egyet, és utána mind a ketten éltük a saját életünket...max pénteken reggel általában kaptam egy smst a sráctól, h jó volt velem és várja a csütörtököt....

2010. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!