Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy viselkednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viselkednétek a volt barátnőtökkel, ha már teljesen közömbös lenne számotokra?

Figyelt kérdés
például ráírnátok msnen, telefonálnátok vele, játszanátok a sértődöttet?
2010. ápr. 8. 20:21
 1/9 Andrewka ***** válasza:
Ha közömbös akkor ugyanúgy viselkedek vele mint mindenki mással
2010. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy közömbös neki, ha ezeket csinálja. De így megvariálni egy kérdést, komolyan...
2010. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D nő vagyok
2010. ápr. 8. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:

második vagyok:

ja, gondoltam. te vagy a volt barátnő, ugye? azért írtam.

2010. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, talált
2010. ápr. 8. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Számomra sajna nem közömbös a volt barátnőm, de pl nagyon de nagyon ritkán küldök neki smst pl ...(karácsony, ujév stb), és nemrégiben ráírtam msnen is. Nem sok érdemlegesről beszéltünk, mint két ismerős akik tényleg közömbösek egymás számára: Hogy vagy? Mizu? stb.. (de ő azt nem látta, h remegő kézzel gépeltem a sok általánosságot)
2010. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem már elég közömbös a volt bnőm csak elég bunkón szakítottunk(vagyis énvoltam az de jobbvolt így) jólenne ráírni meg beszélni egyet de inkább hagyom... Attólfügg h szakítottatok... lehet Ő is olyan mint én akkor nevárd h írni fog
2010. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én vele inkább, amúgy kihűlt adolog ennek ellenére azóta is keres
2010. ápr. 12. 22:44
 9/9 anonim válasza:
Megbasznám
2010. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!