Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a barátomat leszoktatni arról, hogy ne forogjon a csajok után mint a ringlispíl?

Figyelt kérdés
ha valami női hangot hall, már keresi honnan jön, alkalomadtán szemez is velük. és én már ezt úúúgy utálom.
2010. ápr. 9. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát a btod .....bunkó:S
2010. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszokatni? Sehogy. Hűséget fogadott, nem vakságot. Ahhoz pedig, hogy hűséges maradjon neked is meg kell dolgozni a kapcsolatban.

Ha mindezt tényleg képtelen vagy elfogadni, javaslom tedd ugyanazt, a mit ő. Jelenlétében szemezz férfiakkal, jegyezd meg, milyen helyes az a pasi ott. Majd, ha kérdőre von, mondd neki, hogy "na, nekem is kb. így esik, mikor te szemezel más lányokkal a jelenlétemben".

2010. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Ha ez téged zavar, akkor nagy gond lesz, mert a férfiak akkor is megteszik, csak legfeljebb titokban. Ha hűséges, akkor nincs gond azzal, hogy megnéz mást is, az még nem megcsalás.
2010. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%
A férfiak olyanok mint a kutyák. Ki lehet őket képezni. Tereld el a figyelmét. Ha meghall egy női hangot azonnal oboázd le. Ha ránéz egy nőre verd ki neki. Így ha meglát más nőt egyből téged kíván meg.
2010. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire benne van ez a dolog sztem semmit nem tudsz csinálni vele
2010. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezért még a bnőimnek sem mertem bemutatni, mindegyikkel azt érzékeltetné hogy vele is szívesen járna. úgy fájna. a bnőim amúgy is olyanok, elvették már nem egy pasimat..
2010. ápr. 9. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jéééézusom...és nembírnék megmaradni ilyen pasi mellett. csodálom az idegeidet.
2010. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem hiszem, hogy ez normális dolog férfiaknál. Oké, hogy van aki utnanéz egy-egy nőnek, de hogy állandóan más nőket bámuljon az nem normális. Ráadásul az én jelenlétemben a párom nem is csinál ilyet, mert tisztel ennyire.


2. Az a barátnő aki elvette már Tőled a barátod? Soha többé nem állnék szóba ilyen "baráttal". Az ilyen nem barátnő, hanem áruló.


Ne haragudj, de ebből nekem az jön le, hogy Te hagyod Magad kihasználni. A batádnőidnek és a barátodnak is.

2010. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
te is megnézed a pasikat előtte? ha nem akkor tedd azt ha még nem is érdekelnek. és várd a reakcióját :D
2010. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Taposs rá mindig akisujjára. Rlőbb utóbb csak megunja :D
2010. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!