Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányról, aki csak a BMW miatt jár valakivel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 19:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Semmi
2016. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Max. sajnálom kicsit.
2016. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nevetséges. Még ha Porsche, Maserati, etc lenne az ideál, akkor azt mondom, a pénzre megy, és bár undorítónak tartom, de legalább megértem a motivációját, gazdag pasit akar.. Viszont a BMW tömegautó, minden harmadik nyomorultnak BMW-je van (vagy Audija vagy Mercije), így annyit gondolok az illető lányról, hogy még az undorító pénzéhséghez is túl buta. Valahol hallotta, hogy a BMW = presztízs, és/vagy azt hiszi hogy ért a kocsikhoz, de csak azt hiszi.

22L

2016. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
(persze Porsche és Maserati alatt is azokat értem, amiket általánosan látni, nem a kis 924-es Porschét értem, meg a hasonlókat, hanem azokat a modelleket, amikről ismertek ezek a márkák, a drága luxusautót)
2016. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy teljesen átlagosak...
2016. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog, de honnan lehet azt tudni, ki miért jár

valakivel???

2016. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát hogy ő igazából a BMW-be szerelmes.


Nem irigylem a fickót, ha megtudja...

2016. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Jól teszi. Legalább a pasijának egy értéke már biztos van :D
2016. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy butuska. Lehet, hogy valaki biciklivel jár a boltba, de a 100ha-os földjét olyan John Deere-vel műveli, aminek az árából 4 BMW is kijönne.
2016. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Győrfi Marianna válasza:
Szánalmas ha valaki csak a pénze ,kocsija miatt jár valakivel és az is hülye aki ezt eltűri! Semmiféle normális érzelemre nem képesek és azt se tudják ezek szerint hogy mi az! Az én életembe pont ilyen személyek szólnak bele és mindenféle érzelmi érték ellen szóltak mint például a szeretet. Aki ilyen az nem tudja mi az nem tudja mi a lélek, a lelki szeretet stb. A média is tele van ilyenekkel.
2016. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!