Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy 3. személy miatt véget ért egy kapcsolat és egy idő múlva rájöttetek hogy nem kellett volna elhagyni a párotokat és visszamentetek hozzá mert rájöttetek hogy mégis őt szeretitek?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen hogy jön egy 3. Aki elbizonytalanítja az egyik felet, szakítás lesz és végén újra együtt és dúl a love? Bár szerintem ha egy kapcsolatba bele tud szólni egy 3. Akkor az nem erős annyira. Veletek volt már ilyen?

2014. jan. 6. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
igen nekem volt ilyen, visszamentem hozzá, de nem kellett sok időnek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjek, ez csak megszokás már.. szerettem de már nem voltam szerelmes..Gondoltam adok még időt a kapcsolatnak, még egy lehetőséget, de aztán jött egy másik 3., akivel azóta 3 éve vagyok együtt és várjuk a kisbabánkat!:) Sajnálom az exemet, nem kellett volna ezt tenni vele, nem is akartam játszani az érzelmeivel, csak akkor még nem tudtam, hogy nem ő az igazi!
2014. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ilyet hallani. Gratulálok a picihez, jó egészséget. És köszönöm a válaszod! :)
2014. jan. 6. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen volt. De sajnos miután visszamentem hozzá, se volt az igazi, mert voltak komolyabb hiányosságai, és emiatt még kétszer jött mégegy 3., ahol a második el is vitt. Szerettem akivel voltam, de úgy gondoltam, hogy jobbat érdemel nálam, ha ezt teszem vele :(. Azzal a pasival jó másfél évig húztuk, de aztán annak is vége lett. De mostmár nem lenne képem visszamenni a régihez... Inkább várok... Kellett hogy oka legyen... :(


De hallottam már olyat is - nem is egyet, ahol szintén visszamentek, és utána együtt is maradtak végleg :)

2014. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) 1. voltam:)
2014. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Jo ilyet olvasni :)
2014. jan. 6. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy próbált visszajönni, kb másfél hónapra rá, de már nem engedtem.
2014. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Igen, de szerencsere idöben eszhez tertem.


Egy fantasztikus nöert majdnem elhagytam a meg fantasztikusabb baratnömet. Viszont ez a lany pont eltalalta azt, ami nekem hianyzik a kapcsolatombol. Iszonyatosan szenvedelyes, de rajöttem, hogy ez reszemröl csak ennyiröl szolt es mas teren nem igazan illenenk össze. A baratnöm meglehet nem az a fajta lany, aki a nyakamba ugrik, ha nem lat egy napig, de jobban mellettem van, mint eddig barki mas.


A baj, hogy a masik lany teljesen belem szeretett es bennem is kezdtek kialakulni hasonlo erzelmek. Szerintem, legjobb esetben is par heten belül kikeszitettük volna egymast, en meg valoszinüleg igyekeztem volna ujra összejönni a baratnömmel. De az ilyen töres szerintem mindig is terhelne a kapcsolatunkat. Igy kenytelen vagyok megbirkozni a büntudatommal es azzal az erzessel, hogy van, amit nem oszthatok meg a parommal.

2014. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo. Örülök nagyon a válaszodnak. Látszik h őszinte vagy. Ahogy kivettem a szavaidból a masik lany a tetsisegert kellett jobban. Ha nem vagyok tolakodó megkérdezhetem h együtt vagy még a mai napig a barátnőddel? És ha igen ez az esemény mennyire szól bele a folytatásba? És attól szereted a barátnődet?
2014. jan. 6. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam erdemleges valaszt adni.


Több, mint 3 eve vagyunk együtt. Az esemeny idejeig nyilvan terhelte kapcsolatunkat is, megha többe-kevesbe is sikerült titokban tartanom. A viselkedesemen latszott, hogy nem vagyok kibekülve sajat magammal.


Bövebben itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezt mar csak az kitünö hozzaszolasokert is erdemes elolvasni.



Szeretem a baratnömet es ezert döntöttem ugy, hogy egy fellangolasert es nemi (akar lehetne hosszu "e") szenvedelyert nem fogok neki ekkora fajdalmat okozni. (Elöre köszönöm, az "eleve nem kellett volna ilyen helyzetbe kerülni" tanacsokat! Figyelembe veszem.)

2014. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elolvastam a te verziod. Es hihetetlen jo h vann ilyen hogy mégis a szeretet győz. Hogy csak átmeneti fellángolás volt a masik lany. :)

Ha neem haragszol privatban radirnek es kikernem a velemenyed.

2014. jan. 7. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!