Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele újra kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon szeretek,de vmilyen okból kifolyólag megharagudott,szóba állni nem hajlandó velem.Ahelyett h megmondaná mi baja,magába zárkózik.Sehogy sem tudom elérni. Mit csináljak h újra beszéljen velem?
2010. ápr. 9. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle,hogy mi a baja..
2010. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az egy kicsit nehézkes lenne, mert van köztünk egy kis távolság.:S
2010. ápr. 9. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet....
2010. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerinted nem próbáltam meg? mondtam h egyáltalán semmilyen formában nem tudom elérni.:(
2010. ápr. 9. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szijah

Szerintem ma már mindenkinek van myvipje vagy iwiwe.Ott írj neki egy levelet ahol öszintén megmondod neki hogy mit érzel iránta, nem akarod elvesziteni,de nemtudod hogy mit követtél el.Ha erre nem válaszol akkor ne foglalkozz vele.Gondolkozz csak el rajta.Nem tudod elérni..nagy a távolság..levelet nem tudsz neki küldeni..plusz még meg is sértődik és nem mondja el mi baja van...ha ezek után se ad valami jelet magárol,nyugodt szívvel mondhatod, hogy nem te vagy a hibás.

Pusy Vivi

2010. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát. teljesen igazad van. nagyon szépen köszönöm.(:

de azért kicsit rosszul esik, h én nem is csináltam semmit,és így hirtelen eltűnik..:(

2010. ápr. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!