Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent, mire utal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, mire utal, ha egy férfi fejéhez vágom a velem elkövetett hibáit, de egyszerűen csak megy előre, nem akarja hallani mit mondok neki? Csak azt mondogatja "hagyj békén".

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 05:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy elég sz_r a kapcsolat.

A kommunikáció alapeleme ám, ez meg kb. 0.

Az se nagyon biztató, hogy te a "fejéhez vágod" a hibáit, az meg reménytelen, ahogy ő reagál.


Nem jó hallgatni, hogy mivel, hogyan bántottam meg - azt tudom, de ez is egy módja, hogy máskor ne tegyem. Szeretem, és azt szeretném, ha boldog lenne - szóval semmi "hagyj békén" nincs.

2016. máj. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azt jelenti,hagyd békén!

Le.s.zarja,nem érdekli,te meg túráztatod magad rajta.

Nem kéne!

2016. máj. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Utalhat például kemény lelkiismeret-furdalásra? Közben könnyben állnak a szemei.
2016. máj. 16. 08:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Férfi és könnyes szem ennyitől????

Hhúhha

Lehet elfojtott dühe jön ki rajta,hogy már jól.megcsapkodna,mert nem szállsz le róla.

Mert ahhoz,hogy valaki így bánjon veled,az is kell,hogy te ezt engedd! Te igényled ezt??

2016. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként először normálisan közöltem vele a bajom, aztán mikor már felhoztam érzékenyebb pontokat, akkor akadt ki és szó szerint menekült a szavaim elől. Így tudtam csak a fejéhez vágni hangosan, mert nem akart végig hallgatni.
2016. máj. 16. 08:59
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Azt hogy agyilag 5 éves és képtelen vállalni a felelősséget a tetteiért. Valóban hagyd békén, de úgy örökre :D
2016. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, elsőre is hallotta.


De ha azt akarod, hogy végleg kiábránduljon belőled, akkor csináld csak: hánytorgasd az összes hibáját-ballépését az idők kezdete óta.

2016. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem voltak elfojtott szavaim és érzéseim az ő hibájából. És nekem már a végén így jött ki.
2016. máj. 16. 09:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Zárkózott és/vagy nem szereti a konfliktusokat, kerüli azokat. Ez mellé valszeg még kos is, aki megy a maga feje után.


Hasonló vagyok én is.

2016. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A végén már ő könyörgött hogy fejezzem be és szó szerint kérte tőlem hogy ne beszéljek hozzá hogy menjek haza vagy ha nem ő megy. Egyszerűen nem beszél a problémákról nem hajlandó mindig elhesegeti azokat. Nagyon zárkózott. Szerintem lelki beteg és depressziós.
2016. máj. 16. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!