Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes-e megváltozni egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes-e megváltozni egy férfi a szerelméért? Ha igen, tartósan vagy csak ameddig újra nyeregben érzi magát?

Figyelt kérdés

Férjem 1,5 éven keresztül nem tudta magában helyre tenni akar-e engem és a közös családi életet (kicsi gyerekünk van, fél éves volt mikor változni kezdett a férjem viselkedése). A gyerekbe néha majd felbukott, úgy ment el mellette mikor az játszani akart vele, velem nagyon mogorva és útálatos volt. Társaságban is megalázott. Kifejezetten kötözködős volt, kerülte a társaságom. Mindent kitalált csak ne kelljen velünk foglalkozni. Meg is csalt, volt hosszabb flörtölgetése és prostituáltnál is volt. Az egyik flörtjénél lebukott, közös kolléganő, elég kínos szitu. A gorombasággal eltöltött idő és a szerelmes üzenetek miatt elhagytam. Eltelt jó pár hónap, folyamatosan jár randikra, de nem találja a helyét. Látszik rajta hogy megtört, nem élvezi már a szingli életet. Tudom és érzem, hogy még mindig engem szeret, saját maga sem tudja megmagyarázni miért gondolta hogy jobb lesz neki nélkülünk. Egyszerűen nem érezte jól magát a bőrében és kellett hozzá egy bűnbakot kreálni. De most hogy elhagytam rájött mégsem miattam voltak a gondjai, hanem saját maga miatt. Állítása szerint annyira megtörték az elmúlt hónapok hogy teljesen megváltozott az értékrendje és hozzáállása. Ez eddig szép és jó, csak én már nem hiszek, azt elhiszem hogy jelen pillanatban ezt érzi, de a jövőre nézve félteném magam és a gyerekemet is kitenni egy újabb "nem tudom mit akarok" időszaknak. Persze nálunk is előjöttek a szokásos kicsi gyerekkel járó párkapcsolati gondok, én fáradt, ő türelmetlen volt, de én sosem bántottam őt, egy rossz szóval sem. Tudom hogy én is hibás vagyok, de nem igazán láttam rajta az akaratot a változásra, a kapcsolat jobbá tételére. Mintha neki valami sokkal jobb, több JÁRNA.

Arra lennék kíváncsi kinek mi a tapasztalata, tud-e gyökeresen változni egy férfi a szerelméért (mert az vagyok neki ezt mindketten tudjuk, csak néha elfelejtkezik róla) vagy a változás csak ideig-óráig tart.



#férfiváltozik
2016. máj. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Honnan szerválják a nők ezeket a férfiakat azt nem vágom, de fogadok ez is vmi 10/10-es kategóriás lehet hogy lazán randizgat, más meg örül ha szóbaállnak vele.
2016. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Bár gusztustalan amit tett,de az olvasottak alapján megadnm neki az esélyt,hogy próbálja meg velünk újra. Csak ebben az a buktató,hogy a minta apát/férjrt fogod Tőle elvárni, amit úgysem tud megugrani. Ezért örökös dilemma lesz nálad,hogy kirúgd vagy ne. Sosem leszel elégedett. Megcsalások ugyanúgy lesznek,csak sokkal nagyobb titokban fognak lejátszódni,tudni nem fogsz róla,de mindig úgy alszol elnmsjd mellette,hogy magadban sóhajtozol,vajon kinek húzta félre a bugyikáját. Nem tudom így mennyire boldog egy kapcsolat, s megéri e ezt bevállalni csak azért,hogy a család egész maradjon..
2016. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem látom ennek az alapját: "Tudom és érzem, hogy még mindig engem szeret, "


Én akkor kezdtem beleszeretni a páromba, mikor terhes lett, a fél éves gyerek mellett meg tök boldogság volt az egész.

Ha jól gondolom, ő nem vett részt semmi komolyban, fürdetés, pelenkázás, főzés...


Mindezt kitanulta közben, vagy megjött a hajlama?

Vagy kikalkulálta, hogy olcsóbb volna, mint a prostik?

A te hibáidat nemigen látom, de elhiszem. (?)

Nem JÁR senkinek semmi - elérhet dolgokat, a magányt is.


A gyerek miatt azért nem tanácsolnám, hogy pikk-pakk csináljatok vissza mindent, menjen egyre gyakrabban vendégsége, és figyeld, hogy elfelejti-e megint, hogy te vagy a szerelme, a gyereknek meg az apja!

2016. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én adnék neki egy esélyt, de nem ajtóstul vissza a házba! Először csak randizzatok, lehetőleg ketten, menjen gyakrabban a gyerekhez, csináljanak Apás programot, stb... Bizonyítson,márcsak a gyerek miatt is...
2016. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, biztos, hogy nem. 30 felett egyszer változnak a férfiak a kapuzárási pánik előtt. Aki nem szereti a saját gyerekét, nem játszik vele, az csak donor volt.

Azért van összetörve, mert a megszokott életének vége. Azt hiányolja. Nem adok 3 hónapot, és ugyanaz lesz minden.

2016. máj. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahogy az első írta, a férjem 10/10-es, de nem ezért voltam vele, a miénk tényleg igazi nagy szerelem volt mindkettőnk részéről. Sosem az érdekelt hány pontos, de nyilván könnyebb annak hűségesnek maradni akivel szóba sem állnak a nők, persze ez nem mentesíti őt a felelősség alól. Van már neki egyébként 2 gyereke az előző házasságából, nagyon szerettük egymást a gyerekekkel és egész sokáig foglalkozott is velük, az elmúlt években kezdett tőlük is félrevonulni. Szóval tudja mi a gyerek vállallás, pelenka stb. Ahogy írtam fél évig a gyerekünk születése után tényleg odatette magát, aztán mint aki megunta az egészet elfordult tőlünk. Elkezdték érdekelni a haverok, a politizálás, minden csak nem mi. Hogy a jobb időkben is járt-e csajokhoz azt nem tudom. Én is úgy gondolom, hogy az ember jelleme gyökeresen nem tud megváltozni... és nem csak a gyerek miatt gondolkodom, hanem a közösen jól eltöltött idők miatt is. Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.
2016. máj. 16. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, de ha rád unt, akkor miért gondolod, hogy később nem fog?


Az, hogy valaki 10/10 könnyebb csajoznia, ezt inkább ne. Én nem vagyok 10/10-s, mégis több csajom volt, mint a legtöbb konditermes matyinak, ahova járok. A nőnek a fülére kell hatni. Nem a szemére. De ebbe most nem menjünk bele.

2016. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem konditermes macsóról van szó, és tudom hogy a nőknek kevésbé fontos a férfi megjelenése, mint fordítva. Csak a válaszadónak válaszoltam. Persze, igazad van, unalmas lehetett a popsikrémes melegítőnadrág meg a gyerekhez igazodó öltözet (tornacipő, pulcsi stb., ezt csak az tudja akinek van gyereke), de én is sokat változtam a szakítás óta, újra magassarkúban és szoknyában járok, végre kiállok magamért akár vele akár mással szemben is. De itt nem ez a kérdés, hanem hogy kinek mi a tapasztalata tud-e egy állítólag megtört férfi nem csak időlegesen megváltozni. Mindenesetre köszi a választ, ez is egy nézőpont.
2016. máj. 16. 20:17
 9/10 A kérdező kommentje:
A válaszadóknak úgy érzem tartozom annyival hogy levonjam a tanulságot. Visszamentünk, minden tökéletes volt néhány hónapig, se pia, se követelődzés, mint egy normális család. Aztán jött egy pénzügyi krach és újra kőkemény piálás, kötözködés a vacsora és egyéb ellátás miatt, majd, mivel el mertem menni a gyerekkel egy kisgyerekes ismerősömhöz mikor neki szüksége lett volna rám, hulla részegen majdnem megvert, mindenfélének elmondott, majd közölte hogy semmit nem érek, húzzak el. Persze a végén újragondolta, mikor rájött hogy a mások által okozott stressz sikerült rajtam levezetnie, de akkorra én már elhatároztam hogy vége. Most megy a pocskondiázás, mindenki előtt befeketít, próbál anyagilag ellehetetleníteni, ócsárol. Úgyhogy igaz, felnőtt ember nem változik. Max még rosszabb lesz.
2016. aug. 6. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy igazam lett. (#3)
2016. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!