Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi gyerekes valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi gyerekes valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Lehet hogy eddig mindig rosszul választottam, de azt vettem észre hogy minden pasinak az anyja az első. Mindenben a drága anyucira akarnak támaszkodni, és az én szavam az övé mellett semmit sem ér. Emellett gyakran trehányok. Szétszórva hagyják a cuccaikat, feledékenyek, nekem kell szájukba rágni a dolgokat. Komolyan néha úgy érzem mintha én lennék az anyjuk, és nekem kéne mindenre figyelni mert nélkülem szinte életképtelenek. Persze ha próbálom irányítani az életüket akkor meg jön a hiszti, hogy jaj, annyira anyáskodó vagy, nem vagy az anyám ne parancsolgass. Persze ezek most a legszélsőségesebb esetek. Eddig mindegyik párom normális átlagos pasi volt, és ezeket nem csinálták folyamatosan, de azért hajlamosak voltak rá. Tényleg a legtöbb pasi ilyen lenne?
2016. máj. 16. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az en parom normalis srac, rengeteg dologban felnott gondolkodasu es nagyon szeretem amilyen, de en is latok benne sok gyerekes dolgot. Szerintem a legtobbnek van valami ilyen hulyesege csak eltero mennyisegu.
2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy, nem mindegyik ilyen.


Te pedig ne akarj tényleg anyáskodni, mert tényleg nem vagy az. Csak annyit tehetsz, hogy beszélsz az adott sráccal ezzel a témával kapcsolatban, kiállsz magadért, de ezen kívül mást nem, mert akkor már nem egy nőt fog benned látni, hanem egy olyan személyt, aki pótanyuci szerepét akarja játszani!

2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

1. Az anyám az anyám marad 100 évesen is.

2. Én egyedül is képes vagyok ellátni magam. Anyám nélkül is, ő inkább csak zavaró tényező néha de attól még meghallgatom amit mond. Egy másik nő véleményét is meghallgatom, főleg ha ő a szerelmem. De ha nem egyezik a véleményünk és én nem úgy akarok csinálni valamit ahogy ő elképzelte, ne sértődjön meg. Megbeszélünk mindent de a parancsolgatást nem szeretem. Én sem parancsolgatok, nekem se parancsoljanak főleg ne a párom.

2016. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én összekapom magam ha párkapcsolatban vagyok,nem kifejezetten a párom kedvéért,de nyilván neki is meg szeretnék felelni.:)


Milyen korosztályba tartozol?

2016. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Tíz évesen el dobott anyám.

Még nem volt nálam háziasabb párom.

Gyere, próbáld ki! :)

2016. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nem vagyok ilyen.

Rendben tartom a dolgaimat, sokszor igényesebb vagyok környezetemre mint egy-két nő. Viszont ez édesanyámtól ragadt rám,de nem bánom.

Gondolkodásban sem vagyok gyerekes, sőtt!

2016. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem hiszem. A barátom anyja már évek óta külföldön dolgozik, attól még az anyja, nagyon szereti, van, hogy megfogadja a tanácsát, viszont velem is megbeszéli, amivel általában egyezek.

De jobban felém húz, mivel rám bármikor számíthatott, nem vagyunk idősek, nem élünk együtt, de mellette álltam és segítettem neki mindig.


Azért nem kell az anyukája ellene sem lenned, próbáljatok jóban lenni, legyen meg az összhang.

Önálló, viszont mint a legtöbb férfi, azért ő is szétszórt.Akkor csinálja meg a dolgait, amikor akarja, de az anyja sosem takarított utána.

Abszolút nem életképtelen, megtud csinálni mindent, főzni is szeret.

Úgyhogy nem, nem mindegyik ilyen.

2016. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"eddig mindig rosszul választottam" -- szerintem is erről van szó. lehet ennek valami oka, de lehet csak véletlen.

Teszteld ezt elsőként, ha társat keresel.

Komoly probléma.

2016. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te választasz ilyen pasikat tudat alatt.
2016. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Korosztályi kérdés is, de ha olyan férfit választasz, aki már éveket töltött önellátó módon, egyedül, akkor ezek a problémák nemigen jelentkeznek.


Másrészt neked is ki kéne engedned az irányítást a kezedből. Ne akard irányítani! Hidd el, valahogy nélküled is elélt eddig, igazuk van, ne parancsolgass nekik!

2016. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!