Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehet ez így még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet ez így még? Miért mond olyat, ami nem ésszerű? Meg gondolatlanul beszél.

Figyelt kérdés
Párommal lassan 3éve élünk együtt.Eleinte még nem,de utóbbi másfél év alatt gyakoriak a konfliktusok,ha meg is beszéljük aztán máskor ugyanúgy.Olyanokat mond,hogy csak nézek ki a fejemből.
2016. máj. 17. 11:57
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Konkrétumok híján...


Az emberek változnak a párkapcsolatokban is, vagy akár a párkapcsolat ellenére is.

Valamint a konfliktusok természetes részei egy ilyen hosszú kapcsolatnak... még ha nagyon cifrák is.

2016. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam igen.De példa:Van egy nadrág amit felprobált nem azt vette fel azt mondta majd ebbe eltemettek..,Megyünk valahova,és azt mondja de ki öltöztem,kinek akarok tetszeni..Egyik percben örül nekem utána meg olyan amit leírtam/31pár.
2016. máj. 17. 12:10
 3/9 ~OnLány~ ***** válasza:

Minél több éve vagytok együtt, szerintem annál gyakoribbak, de a lényeg, hogy meg tudjátok beszélni és nem gyerekesen elkerülitek egymást.

Viszont, ha ő is tenne azért, hogy kerülni tudjátok a többszöri veszekedést, akkor javulna a kapcsolat, tapasztalat. Át kellene gondolnotok, hogy mit vágtok egymás fejéhez, mielőtt kimondjátok.

Normálisan is lehet a másikkal közölni a nemtetszést és közös nevezőre jutni, akkor lesztek azon a szinten, hogy probléma nélkül értelmesen fogjátok látni a dolgokat és meg tudtok bármit beszélni.

2016. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Viszont, ha ő is tenne azért, hogy

kerülni tudjátok a többszöri

veszekedést, akkor javulna a

kapcsolat, tapasztalat. Át kellene

gondolnotok, hogy mit vágtok egymás

fejéhez, mielőtt kimondjátok."/Ez îgy van!:-)Szépen mondod! Köszi!

2016. máj. 17. 12:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Javába én vagyok az,aki vissza veszi őt,hogy nyugodjon meg.Én alapba ok nélkül nem is fújom"! Háborogva nem lehet csak higadtan átbeszélni,csak ő olyan mintha nem is szeretné megbeszélni."De miért?
2016. máj. 17. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Bacca meg, tíz perce próbálom kihámozni, mi a fenét akar, a nyelv olyan ismerősnek tűnik, meg az írásjelek is, de valahogy egy szót se értek az egészből.

Valaki fordítson már!


Lehet, hogy csak kifogtál egy hasonlót, mint te, aki egy mondatot nem tud értelmesen összerakni, és nagy általánosságokban háborog, de ő se tudja, konkrétan mi a fa.sz baja van. Úgy meg nehéz kompromisszumra jutni.


Sőt higgadtnak maradni is nehéz, ha élőben is így mekegsz.

2016. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ~OnLány~ ***** válasza:

Utolsó, segítek, hogy segíthess te is. :D


Szóval, 3 éve együtt vannak, viszont az utóbbi másfél évben gyakoriak a veszekedések.

A második válaszában, a kérdés alatt pedig felmerültek a pédák is, mint:

-Volt egy nadrág, amit a barátja felpróbált, de mégsem azt vette fel, mert azt mondta, hogy abba temessék el..


-Vagy, amikor együtt mennek valahová, akkor a kérdező ha kicsit is kiöltözik, a barátja megjegyzést tesz, hogy vajon kinek akar tetszeni?!

Az egyik percben még szereti a lányt, a másikban pedig újra jönnek a veszekedések.


Mit nem értesz ezen? :D

2016. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha nem szeretné megbeszélni, akkor hagyd előbb lenyugodni.

Nem mindenki a megbeszélés híve. De mondd el neki, hogy együtt próbáljatok javítani a kapcsolatotokon, mert itt mindketten hibásak vagytok, szóval ne legyél ellene sem, ne bántsd meg, csak szép felnőttek módjára mondd el, ami bánt.

2016. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak Köszönöm,te legalább megérted miről van szó! És megfogadom a tanácsodat.De én amugy kedves vagyok,és megértem Őt!De ha elkapja az az őrült érzés:-)akkor ráhagyom.:-)Szép napot neked!
2016. máj. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!