Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni egy távkapcsolatban hogy az egyik fél meg e csalja a másikat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?

2016. máj. 23. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már akkor véget vetnék a kapcsolatnak, amikor ezen kellene aggódnom.
2016. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla hogy aggódnék csak puszta kiváncsiság!
2016. máj. 23. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:

- Közös barátok által.

- Osztálytárs/munkatárstól.

- Titokban/meglepetésként meglátogatni.

- Telefonját/fb-jét átnézve.

2016. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyan távkapcsolatról, ahol legalább az egyik fél ne kúrt volna félre. Pedig haveri körben sok ilyen volt, de egy sem bizonyult tartósnak. A távkapcsolat leginkább önámítás.
2016. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Eszembe nem jutna belemenni távkapcsolatba.
2016. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha eléggé közvetlen a kapcsolat köztetek rákérdezel, én rászoktam kérdezni és a reakcióból kideríthető, de skypeon webcamon vagy valami, mellesleg ha találkoztok ottis beszélgethetsz róla erről, ha neked támad hogy milyen kérdés ez meg ilyenek, akkor vagy titkol valamit vagy ilyen flegma csaj.
2016. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem egyszerű úgy gondolom, de ha kiismered a másikat, akkor tudhatod, h mikor hazudik, és mikor nem. :)
2016. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alsó tagozatos nyelvtankönyvből meg lehetne tudni.
2016. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!