Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, munkatársak, két éve ismerem, és azóta nagyon jó, de csak baráti kapcsolatot ápolunk egymással. Minden nap dumálunk melóhelyen is, és neten is. Rá kellett jönnöm, hogy szépen lássák beleszerettem. Mindig is tetszett, de mostanában már több is kialakult bennem. Nagyon szép, okos intelligens, jó humorú lánytól van szó. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy mióta ismerem, van barátja. 3 hónapig nem volt neki, de én akkor külföldön voltam, és mire hazaértem újra kapcsolatban lett. El kell még mondanom azt is, hogy sose volt még párkapcsolatok. Ő az első lány, aki tényleg dícsér, megdícsér ha elegánsan öltözöm, mondja hogy milyen jó ember vagyok. Nekem ilyenben még sose volt részem, és nagyon jól esik. Valószínűleg szeretethiányom is van, azért esnek ennyire jól tőle ezek a dolgok. Mit kéne tennem? Belerondítani a kapcsolatában nem is tudnék, mert nem olyan lány aki ismerkedne valakivel ha van barátja, de ha tudnék se akarnék. Valószínűleg el kellene felejtenek, igaz? Nem tudom, próbáltam, de amikor látom és rám mosolyog, akkor végem van. Mit tudnék csinálni, hogy ne gondoljak mindig rá? Köszi a segítséget. 22/f

2016. máj. 24. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátzónájában vagy. Válts munkahelyet!
2016. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmit
2016. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!