Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veletek olyan, hogy valakivel sokaig leveleztel, aztan eloben kiderult, hogy nem is vonzo?

Figyelt kérdés

Itt most nem arrol beszelek, hogy mert az altala kuldott kep nem felel meg a valosagnak (persze olyan is lehet), hanem egyszeruen raneztel eloben es nem vonzott ugy, mint amikor meg csak e-maileztetek. Vagy kiderult egy olyan tulajdonsaga, amit ha tudtatok volna elore, nem ismerkedtek hosszu-hosszu idon keresztul.


Velem tortent egyszer hasonlo, nagy csalodas volt, bar akkor csak alkalmi kapcsolat volt a cel. Moat viszont egy kulfoldon elo ferfival ismerkedem komoly kapcsolat celjabol, aki nehany honap mulva idejon es tudunk vegre talalkozni - eloszor. Felek, hogy valami nem fog benne tetszeni, bar eddig minden okes. Hogy kuzdjem le ezt az erzest magamban?


23N


2016. máj. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinte mindig ez volt, amikor sokáig ismerkedtem valakivel neten.

Ne vedd túl komolyan az egészet, állj úgy hozzá, hogy lesz, ami lesz. Ne legyenek elvárásaid a találkozó kimenetelével kapcsolatban.

2016. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti biztos,hogy lesz benne valami ami nem fog tetszeni.Erre jobb ha felkészíted magad,ha a tökélyre vágysz egészen biztos,hogy csalódni fogsz.
2016. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Volt már rá példa. Majdnem össze is jöttünk, csak nem igazán tetszett. Ne értsetek félre, nem vagyok felszínes, de egyszerűen nem tudok olyannal együtt lenni, aki nem tetszik úgy igazán. Kedves, aranyos volt meg minden. Sajnálom is egy kicsit, de nem akartam belemenni ilyen kapcsolatba.


Ha talizom valakivel, és nem tetszik élőben, és ha látom, hogy én sem jövök be neki, akkor hadjuk az egészet.

Ha én bejövök neki, de nekem nem tetszik akkor megmondom neki.

2016. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem helyben élővel ismerkedsz?

Távkapcsolatot szeretnél?

Te tudod.

Nagy az esélye,nem olyan lesz,ahogy fejben elképzelted.

2016. máj. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!