Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban eljön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban eljön az "idegesit a másik" időszak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Persze. Olyan nincs hogy 2 ember örökre elvan egymás mellett. Te sem ismersz ilyen embereket, ugye? Ugye??
2016. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tesznek ellene, akkor nagyon valószínű. Ott van a trükk, hogy nem szabad eljutni odáig, hogy idegesítsen, hanem idejében észre kell venni, meg kell fogalmazni és meg kell oldani a problémákat. AMikor idegesíteni kezd a másik, ott már régóta lappangó és megoldatlan problémák vannak.
2016. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eljön. Szerencsés esetben nagyon rövid ideig tart, egy-két napig. Ilyenkor jó kicsit elvonulni, pár óra magányra szert tenni. Általában ilyenkor magától elmúlik.


Tényleg beszélgetni kell. Néha te magad sem jössz rá jó ideig, mi is idegesít, lehet, hogy nem is rá vagy mérges valójában.


Ha eljön az a pont, amikor egyetlen idegesítő dolognál valamelyik fél felemlegeti a régi sérelmeket és az összes dolgot egyszerre, ami nem tetszik neki, akkor ott vége van a kapcsolatnak, csak még nem látták be.

2016. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JaniB válasza:
Nekem par honap utan jott el ez a pillanat. Kozoltem vele hogy valok. Igazabol ha ra gondoltam csak a gyulolet volt a fejemben es csak arra tudtam gondolni hogy megszabaduljak tole. Aztan ossze szedtem a gondolataim es megbeszeltem vele a helyzetunk. Kiderult felre ertettuk egymast. Azt is elmondtam neki mi az amiatt nem kivanatos szamomra. Pl baromira unalmas szemelyiseg. Aztan meglepo valaszrt kaptam. Az a lenyeg hogy mindent elmondtam neki ami nem tetszik benne es megbeszeltuk a dolgokat. Azota nincs idegesito pillanat koztunk mert olyan mintha ismernenk egymas gyengesegeit. Persze a beszelgeteshez meg kell legyen az a kepessegetek hogyha kozli eggyikotok a masikkal hogy ilyennek vagy olyannak latlak akkor ne az legyen a masik reszerol a valasz hogy akkor valjunk hanem keressetek meg a problema gyokeret kozosen. Ez nagyon sokat fog segiteni es sziinte bietos hogy meglepo valaszok is elokerulnek majd. De ez jo mert ezaltal melyul az egymas iranti ismeretetek es bizalmatok. Ez sajat tapasztalat. Nekem bevalt eddig. Szep napot
2016. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem eddig mindig előjött. szerintem az ember nem látja be saját magának se ilyenkor, hogy valójában ő maga nem képes hosszú kapcsolatban boldog lenni, sokkal jobb a kalandorkodás ilyenkor. sajnos ki kell mondani de ez van.


ha valami nem megy, akkor nem megy.


én mindig hosszú kapcsolatban voltam, mindenhol előjött ez a probléma. Hiába a sok megbeszélés, a végén eljutottunk oda tiszta fejjel (mert már ezerszer megbeszéltük) hogy mi nem működik, és hogy vége. Változtatásokra sosem voltunk képesek egyik kapcsolatomban sem birtunk kitartani addig.


MIvel az ember biológiailag arra van beállva hgoy gyerekeket nemzen, ezért 3 év pont az az idő, amikor a kapcsolat kifullad ha nincs meg a gyerek (ennyi idő kell általában hogy egy kapcsolatból gyerek összejöjjön) és akkor is kifullad, ha meglesz a gyerek, csak akkor maradnak együtt, és úgy marják egymást.


egy a titok. az ember nem bir leállni a vérével, akár csalja a párját, akár nem. Ha nem csal meg valaki valakit, akkor is kalandra vágyik, csak nem vallja be magának, és boldogtalanságban él a monogámiában. és nem tudja mi a baja, miért depressziós. ebből a helyzetből max egy csúnya szakitás tudja kiragadni, ami akkor elég fájdalmas, mert nem jutott el addig hogy addig észrevegye hogy a kapcsolat már a hattyúk dalát járja egy ideje. Mindig annak fáj kevésbé a szakítás, aki elmében már előrébb jár ebben hogy nem működik.


tehát a hosszú kapcsolatok titka nem más, ha két ember együtt akar maradni, az az ha megadják egymásnak a szabadságot, akár kalandorkodásra is, és utána átviszik a kapcsolatukat őrült féltékeny szerelemből TÁRSI viszonyba amikor úgy hozza az idő. két ember együtt nem tud hosszú ideig monogámiában élni. Ha kiélték magukat egymás mellett, utána leszitszulhat a kapcsolat, és élhenek boldogságban együtt. feltéve ha ezt meg tudják csinálni.


ha nem, akkor marad a 3 évente kapcsolatról kapcsolatra szállok, és cseverből cseverbe esek, és nem értem hogy mi a baj.


csak ezt kevesen tudják, és kevesen képesek megvalósitani.


más megoldás nincs!!!

2016. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

IGEN! Ilyenkor 2 dolgot tehetsz:

1. Otthagyod! (Nálam a félremegyek Nem! opció!)

2. Végiggondolod! Mit adok? Mit kapok cserébe? Ebben a sorrendben! (Amit kapok egyenlő arányban van azzal, amit adok?) Amit nyújtani tud, az elég ahhoz, hogy boldoggá akarjam tenni? (Tehát boldog vagyok?) És ha minden kérdésre igen a válasz, akkor csak annyi a baj, hogy túlzottan meg akartál neki felelni és nem is tudja mi lenne neked a jó!? A frusztrációdat vetíted ki rá és erről nem ő tehet! Mond el mi a baj! Ha partner választ kapsz! És még mindig dönthetsz, a válasz fényében!

2016. jún. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!