Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a ti párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

Mit szólnátok ha a ti párotok is otthon aludna olyankor mikor ti éjszakai műszakban vagytok?

Figyelt kérdés
9 hónapja lakunk együtt nem vagyunk se házasok és gyerek sincs.Nem tudom eldönteni magaba hogy ez most jó vagy rossz mert úgy is felfoghatnám hogy inkább haza menjen aludni mint egy másik nőhöz.

2016. máj. 26. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Mármint a szüleinél? Ez miért baj?
2016. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Vannak ilyen emberek.
2016. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem szeret egyedül lenni éjszaka a házban. Engem ez nem zavarna. Akkor legyen ott amikor én is és tudjunk együtt lenni.
2016. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igen persze a hogy a szüleinél bocsánat ezt nem írtam
2016. máj. 26. 18:52
 5/21 anonim ***** válasza:

Együtt éltek és úgy megy haza aludni? Vagy ah előttem kérdezték, a szüleihez?


Ha előbbi, nem érten a problémát... vagyis hát az lenne a problémád, h a párod több műszakban dolgozik?

2016. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.


Miért ne aludhatna a közös lakásban, amikor te éjszakai műszakban dolgozol?


Ez a kérdés épp annyira értelmes, minthogy neked tilos a közös otthonban tartózkodni a gyerekkel, amíg a férjed 8:00-16:30 az irodában tartózkodik.

2016. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
külön lakunk a szüleitől csak amikor elmegyek dolgozni éjszakai műszakban akkor haza megy aludni a szüleihez.Azért dillemáztam, mert van aki ezt mond van aki meg mást és már összezavarodtam
2016. máj. 26. 19:00
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy teadélután az anyóst kifaggatni ebben a témában?
2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

És te mások véleménye alapján akarod eldömteni h ez téged zavar vagy nem???... ohh, jesus gratulálok... és az ilyenek élnek párkapcsolatban...


TÉGED zavar? Szted nem normális vagy te el tudod fogadni??

2016. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, hogy olyankor "tudja le" a családlátogatást, amikor én úgysem érek rá és nem a közös szabadidőnket kell ezzel tölteni.
2016. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!