Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja, hogy Erasmusra kimenjek vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt. Ősszel kimegy egy németországi kisebb városba Erasmusszal, és mikor mondtam, hogy vele megyek, azt mondta, hogy csak 5 hónap, amúgy is hazajön majd 2-2 hétre, nem szeretné ha feladnám a munkám, illetve az ösztöníjából nem tudna fizetni két főre albérletet, örül, ha valami koleszban kap helyet. És én is meglátogathatnám amúgy. Bár főiskolai diplomám van, nehezen tudtam elhelyezkedni, majdnem 1 évig voltam otthon, fél éve dolgozom a jelenlegi helyemen. De én feladnám ezt is a barátomért. Aztán azt is mondta, hogy nyelvet szeretne tanulni, nem tudna velem úgy foglalkozni, külföldi haverokat is akar szerezni. Nem szeret? Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve.

2016. máj. 26. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Jézus Isten...
2016. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
First world problems, de komolyan...Mikor fogsz felnőni, ha 25 évesen még ilyen nulla dolgokon problémázol? Hagyd már őt élni, attól, hogy hozzátapadsz még nem fog jobban szeretni, ezzel inkább csak elüldözöd!
2016. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
5 hónap nem a világ vége.Nem kell ennyire gyerekesen viselkedni.Nyilván szeretne egyedül lenni,ismerkedni,új kapcsolatokat szerezni.Igaza van,ezért teljesen értelmetlen feladni a melóhelyed +plusz még látogatni is fogod meg ő is fog téged.Ha így fogsz viselkedni és nem hagysz neki teret,akkor ne csodálkozz,ha megromlik a kapcsolatotok.
2016. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem át kéne gondolnod logikusan... Nagy nehezen találtál munkád, de feladnád, csak mert párod kimegy egy szemeszterre?

Ne haragudj, de nem tudok azonosulni veled... Én párom is ki akar menni doktorira, de csak akkor mennék utána, ha ott is akarna maradni. Akkor zokszó nélkül, de ideiglenesen nem hagynám itt a biztos melómat, amit szeretek.

Párod teljesen reálisan látja, meglátogatna, kitartana melletted. Engedd kicsit lazábbra azt a bizonyos pórázt, mert ezzel a viselkedéssel nagyon megronthatod a kapcsolatotokat.

2016. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne függj tőle ennyire, találd meg amit te szeretnél csinálni...
2016. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem hagyd, hadd menjen. Aztán meg keress magadnak olyan valakit, akinek kellesz is. Bár azért előtte kérdezd meg tőle is, hogy tényleg ennyire nem vagy fontos neki?

Én a helyedben dobnám őt.

2016. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

#6


És légedj meg vele, ha amúgy egy lúzer akivel max az ingyenes Kis Grófóra mehettek ki.

2016. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye nem kerdezed komolyan?
2016. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Hát egyrészt úgy viselkedsz mint valami alázatos kutya, ez elég kiábrándító.

De a barátodnak sem tűnsz valami fontosnak ha ennyire ellenkezik.

Amúgy meg hogy gondoltad eltartani magad?

2016. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mielőtt őt kérdőre vonnád szerintem gondolkodj el azon, is hogy ha most ilyen nehezen találtál munkát mi lesz mikor 5 hónap múlva vissza jöttök?

Másik meg miből tartanád el magad?

2016. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!