Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimentem Erasmusra és minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimentem Erasmusra és minden megváltozott. Miért nem szakít velem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel másfél hónapja voltunk együtt amikor kimentem Erasmusra. Előtte sokat beszéltünk róla és megnyugtatott, hogy nem fog semmi változni itthon lesz még jobb lesz a kapcsolatunk mint előtte.

Végül átgondoltam és nem csak ő de sok más érv is amellett szólt, hogy hiba volt kimennem most és 3 hét utána hazajöttem viszont itthon nem az várt amire számítottam. Hideg velem, alig van ideje találkozni mert mindig dolgozik, amikor meg nem dolgozik akkor a már leszervezett barátaival találkozik akiket azért szervezett, hogy ne kelljen rám gondolnia és a fentmaradó lyukakba férek be én heti 1-2szer néhány órára.


Egyszer azt mondja hogy nem tudja mit érez utána nem keresem és másnap ő hív fel és mondja hogy nagyon szeret és nagyon szeretné hogy minden a régi legyen és hiányzom neki.


Nem értem, hogy ha szeret akkor miért nem olyan mint volt, ha nem szeret akkor meg miért húzza az agyam? Mit tegyek segítsetek én nagyon szeretem és nagyon szeretnék vele maradni de az észérvek azt mondják hogy szakítanom kéne vele mert amikor együtt vagyunk tényleg tök cuki de ha meg telefonálunk akkor olyan mintha egy idegennel beszélnék.



2015. okt. 2. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a kérdéseket nyugodtan felteheted neki. De ahogy leírtad ez egy elég felszínes kapcsolat :) Attól is lehet h még friss.
2015. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Gyorsan menj vissza, mert az Erasmus egy jó lehetőség pl. nyelvet tanulni, a kapcsolat meg várhat.
2015. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Adjatok időt egymásnak! Akár a szakítás is szóba jöhet! Mert itt gondok vannak!

Beszélgessetek el!

2015. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nem megyek vissza mert itthon nagyon jó munkám van. Tényleg olyan amire már nagyon régen vártam. Ha kimegyek akkor nincs rá biztosíték hogy visszavesznek. 25 éves vagyok öreg vagyok már ehhez. Nem terveztem meg pont azért mert nagyon jó volt a nyár vele meg a munkámmal úgy éreztem hogy minden egybe van, ezért volt hülyeség kimenni. Nem terveztem meg nem gondolkodtam, kint viszont rá voltam kényszerítve. Semmiképp nem akarok csúszni az egyetemmel most még vissza tudtam menni és folytatni csúszás nélkül.

Szóval úgy érzem hogy még időben kitaláltam hogy mi legyen csak a barátnőmet nem értem.


Egyébként az erasmus tényleg jó dolog de nem nekem és nem ebben a helyzetben. Én már el akarom kezdeni rendesen az életem. Nem egy helybe toporogni és az egyetem nem szeretném hogy a fő irányvonal legyen az életemben, a munkát, a karriert szeretném előtérbe helyzeni. Ha maradtam volna akkor megint csak az egyetem a tanulás és az egyhelyben toporgás lenne úgy érzem.


Van már több több hónapos nemzetközi tapasztalatom, két nyelven beszélek ezért nem érzem hogy neke msot ez akkorát adna.

2015. okt. 2. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen, drága lelkem, mihez vagy öreg? Na ne viccelj már, előtted az élet. Az más dolog, hogy nincs kedved szórakozni.


A lánnyal meg simán beszéld meg, h ki mit akar, és annak tükrében döntsétek el a jövőbeni terveket.

2015. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!