Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám elterelni erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám elterelni erről a figyelmem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy barátom, akit nagyon szeretek, de mostanában valamiért folyamatosan beszólogat, flegmázik, és a múltkor is sírva aludtam el, mert annyira szeretem, és úgy fáj, amikor ezt csinálja... Ha mondom neki, hogy fejezze be, azt mondja, túlreagálom. Tegnap is pl. a barátainkkal voltunk és meséltem egy viccet [már előtte is egész este cseszegetett], amire annyit mondott: Ezt már hallottam haveromtól... tőle vicces volt.

Ez is szörnyen rosszul esett. Nem nagy dolog, de én sosem beszélek vele így:(

Közben van egy srác, már egy ideje ismerem, elég zárkózott, olyan tipikusan hűvös pasi. De mostanában előttem megnyílt, jól elhülyülünk, meg minden... Fiatalabb nálam, de úgy érzem mégis tetszik... És szörnyű bűntudatom van miatta. Sosem csalnám meg a barátom, és el sem hagynám emiatt a fiú miatt, de már azért is bűntudatom van, amiért így érzek egy másik srác iránt:( Szerintetek hogyan terelhetném el a figyelmem erről a srácról? Úgy érzem, meg sem tetszett volna, ha a barátom nem viselkedik így velem... Mindegy, nem lényeges, ti mit tennétek?

Bocsi, ha hosszú, vagy kusza. Kicsit össze vagyok zavarodva. Előre is köszönöm!


2010. ápr. 10. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

A barátod nem tisztelt, nem érdekli hogy mit érzel, lesz*rja hogy megbánt azzal amiket mond. Szerintem "játsza az agyát" a haverok előtt.

Én a helyedben elküldeném melegebb éghajlatra. Találsz te nála sokkal jobbat.

2010. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja! És ne legyen bűntudatod a másik srác miatt.

Lehet hogy Ő a neked való.

Első voltam

2010. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne a srácról, hanem a bunkó barátodról. Ennél egyedül is jobb lenne, hát még ha tudod, hogy valaki más jobban megbecsülne.
2010. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát, a barátod nem szerethet túlságosan, ha így viselkedik veled, szerintem inkább válaszd a másik fiút, mert ha tényleg ilyen szemét (bocs, de a leírásod alapján az) akkor nem érdemel meg téged, vagy pedig beszélj vele komolyan erről és ha azt mondja, hogy túlreagálod akko mond azt, hogy te reagálod alul (vagy ilyesmit)

remélem segítettem

2010. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem az első barátom, de egy srácot sem szerettem még ennyire... És az benne a durva, hogy bárkivel szemben ki tudok állni magamért, egyedül vele szemben nem. Mostanában nem tudom, mi történt vele...

A másik fiúval ma is találkoztam, az egyik rokonom haverja, nem túl beszédes, de velem ma elhülyült, csikizett, megdicsérte a cipőmet... Régebben ezt a barátomtól is megkaptam.

Mindegy, nem akarok itt rinyálni... De még mindig nagyon szeretem a barátom, így is, hogy ekkora barom...

2010. ápr. 10. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Te nagyon aranyos lány lehetsz :)


20/F

2010. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bárhogy szereted, jó lenne minél hamarabb megszabadulni tőle, amíg van egy kis önbecsülésed.
2010. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

22:39-es: Köszönöm:)


22:41-es: Igen, igazad lehet...

2010. ápr. 10. 22:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakítottunk. Sírtam, de igazából megkönnyebbültem. Néhány napig biztosan rossz lesz... de összességében jobb.
2010. ápr. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!