Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van egy olyan problémája h fáj a feje. Görcsöl. De szinte mindig. Hogyan segitsek neki?

Figyelt kérdés
Volt orvosnál és a doki azt mondta h a stressz miatt van ez. Én nemtom mit tegyek. Próbálok vele mindig közös programokat szervezni. Kint vagyunk a szabadban sétálunk, futunk, barátokkal megyünk ide oda stb. persze pihenünk is. Szal én próbálok segiteni neki h ne érje stressz. De Pl.:ma is semmi rossz dolog nem történt és mégis fájt a feje.Magánéletünkben nincs rossz dolog. Megbeszélünk mindent és szeretem öt. Ő is szeret engem. egyszerüen nemtudok mitcsinálni, nemtok segiteni neki. Hogyan segithetnék?? hogy lenne jobb??? Tanácsokat kérek.irjatok legyetek szívesek... Köszönöm!
2010. ápr. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A stresszen kívül a frontok is bánthatják én sajna ezzel ugyanígy vagyok, ha stresszelek akkor is görcsöl a fejem és a frontot is megérzem. Gyógyszerek nekem nem segítenek, azonban ha minden nap szed magnéziumot (van pezsgőtablettás változata is, tablettás is), akkor kevesebb lesz a fejfájása. Nagyon rendes tőled, hogy segítesz neki abban, hogy ne legyen stresszes ez nagyon jó,a frontokat sajnos nem tudjátok elkerülni, ja amúgy magnéziumból 500mg javasolt naponta és nekem ettől jobb lett, mint a gyógyszerektől!!
2010. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tenksz! magnézium(Y) Vettem az adást! kipróbáljuk! köszi a tanácsot!:)
2010. ápr. 11. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Azt nézzétek meg, hogy hány mg-ot tartalmaz, mert ha nagyon keveset szed, az nem hoz lényeges pozitív változást!
2010. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okay. kösz még 1 X! :)
2010. ápr. 11. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet frontérzékeny, énis az vagyok :/
2010. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!