Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a barátnőmnek, hogy halálosan szeretem. Hiba volt?

Figyelt kérdés

Attól félek megváltozik, és semmit nem fog tenni a kapcsolatunkért, merthogy én így is úgyis szeretem.

Távkapcsolat, de elég szarul állok anyagilag, én szoktam menni hozzá, mert bonyolult az átszállásos téma...

Már pedzegette, hogy jöv 7 en menjek le bulizni, mondom nem fog beleférni sztem, erre idézem "úgyis lejössz, mert szeretsz"...ezt mondta.

Ő mindig azzal jön, hogy nagyon sokáig együtt akar lenni velem, meg iylneket kérdez, hogy eljegyezném-e, ha ott tartanánk, vagy ugy adódna, meg vele képzelem e el az életem...

Tudom, hogy Ő is szeret, csak sztem nem annyira mint én őt.

én 22 vagyok, ő 19,

Én inkább komolyabb, ő iylen szeleburdi, mindnet az utolsó pillnanatban tipus, jó iylne én is vagyok néha, de látom rajta, hogy szeret, jön, bújik, csókot ad, puszit ad, átölel...nem akarom hogy megváltozzon.


2011. nov. 20. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen hiba volt. A távkapcsolatról meg külön megvan a véleményem, de nem ez a kérdés...
2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ...Off ***** válasza:
nem de hogy volt az.! távkapcsolat az 1 dolog ha tényleg szeret akkor bármi van nem lehet vége enek a kapcsolatnak
2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

szerintem te nem szereted eléggé


ha szeretnéd elmennél szenet lapátolni, hogy legyen pénzed lemenni hozzá

és te mondanád hogy eljegyzed, nem neki kéne könyörögni



tól jó hozzád a csaj

2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 atilis ***** válasza:
Ezek szerintem a te/ti kapcsolatotok azon alapul, hogy hogyan használjátok ki a másikat? Mivel te kiterítetted az összes lapodat, most ő "ugráltathat" kénye-kedve szerint, ami ha igaz, akkor ez azt jelenti, hogy ő nem szeret. Lépj le minél gyorsabban, ameddig nem lesz egyre nehezebb.
2011. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

dolgozok, mellette tanulok, nem arrol van szó, hogy lusta vagyok meg ilyenek.


De egyszerűen nem tudtam visszafolytani. Meg mikor rákérdezett, hogy eljegyezném-e....

msot mondtam volna azt hogy nem? egy világ dőlt volna össze benne...és tulajdonképpen ha tényleg együttleszünk még mondjuk 5 évig, akkor el is jegyezném, a sok hibálya ellenére is..

2011. nov. 20. 20:47
 6/12 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért...
2011. nov. 20. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

bizony h hiba volt.de felfoghatod egyfajta tesztnek is...ha jó ember, akkor nem él vissza a szereteteddel, viszont ha egy kis ribanc, akkor meg fogja tenni...pl így kezdődik h "úgyis lejössz, mert szeretsz".

még 1-2 ilyen és sztem ne remélj sokat ettől a dologtól, inkább használd ki ahogy csak tudod, mert ha így folytatódik te húzod a rövidebbet, neki meg csak az egóját növeled.

2011. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagy hiba volt. Az rendben, hogy szereted, de hogy halálosan?XD
2011. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem a játszmázáson múlik. Ha szeretek valakit, akkor is a kedvére teszek, ha bottal sem tudnám elkergetni, mert TÖRŐDÖM vele.
2011. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de miért csak te utazol? Ő is mehetne hozzád. Oké, hogy bonyolult az átszállás de 19 éves. Nincs benne semmi talpraesettség? Vagy egyszer összehozzátok úgy, hogy lemész hozzá aztán együtt vissza hozzátok és akkor egyszer megmutatod neki legközelebb meg ő is tudni fogja már. Akkor nem olyan egyoldalú. Én is távkapcsolatban élek. A párom Belgiumban dolgozik én meg Pécsre járok egyetemre. Ha ő nem tud hazajönni akkor én megyek. Pedig nekem is át kell szállnom párszor, de szeretem és vele akarok lenni, ezért megteszem érte. Én is 19 éves vagyok.


Az meg, hogy szert e ennyiből nem nagyon lehet megállapítani. Az eljegyzés téma lehet akár azért is, mert magához akar láncolni. vagy biztonságban akarja érezni magát.

Amúgy hány km van köztetek?

2011. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!