Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S NAgY a baj esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S NAgY a baj esetleg ebben a helyzetben mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Elnezest,ha nem ebbe a kategóriába tartozik a kerdes, de nem tudtam hogy hova írjam !!

Van egy baratom,tavkapcsolatban vagyunk,azt hittem bizhatok benne es csibaltunk intim videot.most az a helyzet o feltekeny az exemre,merr meg mindig keress. volt egy olyan veszekedesunk,hogy nem szoltam,hogy az ex nalam van . :/ es erre bosszubol kikezdett a baratnommel,hogy ezt visszaadja nekem mert exemmel barmi lehet :/ na igen de utana en almos voltam koran elkoszontem tole,es mondta en ilyen koran,nem fekszek biuzos ott az exem. en mondtam senki nincs itt. reggel arra kelek fel baratnom ír,hogy a baratom elkuldte neki az intim testreszet,azzal az indokkal,hogy mit szol hozza női szemmel,utana elkuldte az intim videonkat is neki,es sajnos ki tidja igy kinek kuldheti meg at. en termeszetesnek tartottam hogy a parok tartanak ilyen dolgokat magukrol foleg hogy tavkapcsolatba vagyunk. csunyan hangzik de inkabb azt nezze mint mást. ;( nem tudom a rendorsegen lehet szolni,hogy most ez visszael ezzel a videoval,vagy nem is tudom. fel lehet ez miatt jelenteni hogy kuldi az intim videonkat?? koszonom a valaszt elore is


2016. máj. 30. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol lakik a párod?? Megverjem neked? :D
2016. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ti hány évesen éltek ilyen proli kapcsolatban?


Nem akarlak bántalak..., de na! Ilyeneket olyan emberek szoktak csinálni, akiknek még annyi eszük sincs, mint egy marék lepkének.

2016. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van eszem,de én is küldtem már intim fotókat magamról.
2016. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mekkora egy önbizalomhiányos, frusztrált tapló...remélem már csak volt párod.

Ha bizonyossággal tudod, hogy kitette valami nyilvános helyre, akkor írhatsz az üzemeltetőnek, hogy erre nem adtál engedélyt, és ha nem szedik le, perelsz.

Azt nem tudom, hogy meg tudod-e akadályozni, hogy privátban terjessze :/ Ezügyben érdemes lenne olyat megkérdezned, aki ért a jogi dolgokhoz.

2016. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
eleg tre helyzet tudom. csak a baratnom latta elvileg de mivel letiltotta ez a szemet ugx mar a video is eltunt
2016. máj. 30. 20:51
 6/9 A kérdező kommentje:
hol tudok igy neten keresni valami jogi valamit hogy ilyen esetbe tanacsot kerjek?/
2016. máj. 30. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:

en termeszetesnek tartottam hogy a parok tartanak ilyen dolgokat magukrol foleg hogy tavkapcsolatba vagyunk. - nagyon naiv libuska vagy.


Besétálhatsz a rendőrségre, leszedetheted a fészről, de nézz utána, mert lehet, hogy már a hálón feszítesz... szr tanulópénz egyébként.

2016. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nezegetek en korbe korbe mert tudom hogy milyen neven tette rejtve az illeto eddig nem lattam meg sehol. :( nagyon rossz tanulopenz igen :(
2016. máj. 31. 08:19
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ebben a helyzetben én megmondom neked a 100% tutit, hogy mit tudsz tenni!


Na!



Készen állsz?



Mehet?


Készülj!


Főzöl egy jó kondér paprikáskrumplit!

2016. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!