Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 eves vagyok es a kis ajkam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves vagyok es a kis ajkam nagyon log, baratommal lassan 3 honapja vagyunk egyutt, meg nem fekudtunk le, mert tartok tole hogy hogyan fogadna, es emiatt nem merek elmenni nogyogyaszhoz sem. Esetleg valaki volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem szexi, de képről könnyebb lenne megállapítani, akár a tiédről, akár egy hasonlóról.
2015. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőgyógyász 70 éves öregasszonyok vagináit is vizsgálja, szerintem pont azzal lesz majd baja, hogy kilógnak a kisajkaid?

A barátod pedig nem fog hozzá szólni semmit. Miért van a felnőtt korú lányok többsége egy 12 éves szintjén?!

2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos tetszene neki !!!!
2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szexi. Sokkal jobb látványra mint a baba punci. :)

Butaság emiatt elmenni nőgyógyászhoz, azt fogja mondani, hogy ez normális és ne foglalkozz vele.

A barátod meg szerintem imádni fogja. ;)

2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi az a nagyon lóg? 15-20 cmre kilóg, vagy mi? :D

Bakker, rajongani fog érted a pasid. A nőgyógyász meglátott már mindenfélét.

Sőt mindenfélét gombásba túrósba... :D

2015. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

pffffff..tipikus nő... szerinted érdekel minket fiúkat ez?

-.-

hát elmondom......NEM!!! -.-

2015. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nogyogyaszhoz nem emiatt szeretnek menni! de koszonom a valaszokat
2015. jan. 18. 12:43
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

És nyelvtanórára miért nem jártál?

19 évesen úgy írsz, mint egy 5. es halmozottan kormos helyzetű...

Kusza gondolatok, összefüggéstelen mondatok, tiszta csapongás az egész. Bevagy lökve, vagy tényleg ilyen primitív vagy?

2015. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nyilvan bevagyok tepve, de tenyleg....nem tudom mit paradezol, ha valami nem tetszik nem kell hozza szolni!! normalis valaszokat varok, es ahogy latom mindenkinek megy csak neked nem!
2015. jan. 18. 12:51
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

A normális válaszokat ki kell érdemelni, azzal, hogy értelmesen leírod a kérdésedet.

Ott kezdődik a tisztelet, hogy nem ide okádsz valamit...


Olvasd már vissza mit írtál ide! Nem szégyenled?

2015. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!