Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne ha elmondanám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne ha elmondanám a barátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy haverom a suliba aki teljesen belém zúgott, mondtam neki hogy van pasim és ezt tudomásul is vette, mondta hogy nem fog rám hajtani, de attól még szeret és nem tud csak barátként tekinteni rám, és kb. könyörgött hogy azért még barátok legyünk. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy senkit ne bántsak meg.
2014. nov. 19. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Ameddig nem "hajt rád" addig nincs értelme elmondani szerintem :)
2014. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így nem tudtok barátok lenni, rád fog hajtani
2014. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos több ilyen barátom is volt a suliban, mert elég közvetlen vagyok mindenkivel és az érzékenylelkű, "szerencsétlen" srácok ezt kicsit félreértik, ezért néha elhiszik, hogy én is akarok tőlük valamit. Aztán tisztázni kell velük a dolgokat.

A barátom mindegyikőjükről tud, nem mondanám, hogy tetszik neki, de tudja, hogy nincs mitől tartania. :)

2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!