Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párommal öt éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Eddig úgy volt, hogy hamarosan el fog venni engem, aztán pár év múlva pedig gyereket is vállalunk (azért pár év múlva, mert én még nem érzem magam felkészülve az anyaságra). DE. Pár két hete azt mondta nekem, hogy soha nem fog elvenni, mert szerinte értelmetlen a házasság, csak egy papír. Valamint, ha egy év múlva nem szülök neki gyereket, akkor el fog zavarni engem. Utána kiderült még, hogy ezeket először édesanyámnak mondta el. Anyukám meg elmesélte nekem és ha nem kérdezek rá a páromnál, szerintem magától el se mondta volna nekem.

Hát mit ne mondjak, eléggé ledöbbentem. Az az érzésem, hogy eddig csak hitegetett a házassággal, hogy ne menjünk szét, valamint ez most úgy jön le, mintha csak arra kellenék neki, szüljek egy gyereket.

Mondtam neki, hogy gondolkodjunk el komolyan a kapcsolatunkról ezek után, és majd beszéljük meg. Nos ő eddig nem töprengett ezen, mert most az új autó vásárlás lebeg csak előtte.

Bármennyire is fáj, én nagyon hajlok a szakítás felé... mert ha tényleg szeretne, nem gondolná így ezeket... szerintetek?


2016. máj. 31. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én zavarnám el őt, de most rögtön.

Új autó? Ez most hogy jött így random a képbe? :D

2016. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az autót azért írtam, mert azt mondta, azért nem volt ideje még elgondolkodni a kapcsolatunkon, mert most csak az jár a fejében és máson nincs ideje gondolkodni. :)
2016. máj. 31. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak tojó madárnak kellesz. Hagyd ott! Ezer és ezer férfit találhatsz, aki meg is becsülne.
2016. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Olyan dolgot akar kierőszakolni, amire te még nem vagy kész. Ráadásul azt, amit meg te szeretnél, arra nem hajlandó. Nem tudom, milrt gondolja, hogy te majd mindebbe belenyugszol, de meg kell mutatnod neki, hogy téved.
2016. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!